Jej telo zdobia desiatky tetovaní slávneho speváka. Ženu zapísali do knihy rekordov

Screenshot_11.png
Zdroj: Instagram / crazyeminemlady

Škótka svoje tetovania vystavuje aj na sociálnej sieti, kde jej od zápisu do Guinessovej knihy rekordov pribudlo množstvo nových fanúšikov.

Jej telo je posiate desiatkami tetovaní venovaných slávnemu spevákovi, vďaka čomu sa dostala do Guinessovej knihy rekordov. Nikki Patterson zo škótskeho mesta Aberdeen je bezpochyby jednou z najväčších fanúšičiek legendárneho amerického rapera Eminema a s tetovaniami svojho idolu ešte neskončila, píše CNN.

Tridsaťpäťročná nechtová technička si lásku k raperovi vypestovala ešte ako tínedžerka. „Doslova som sa do neho a do jeho piesne Stan zamilovala,“ priznala Škótka. V sedemnástich sa zúčastnila Eminemovho koncertu a dokopy ho naživo videla už sedemkrát.

Zdroj: Instagram/crazyeminemlady

Fanúšička vlastní všetky koncertné DVD slávneho rapera a na Vianoce či narodeniny dostáva tričká a mikiny výhradne s motívom svojho obľúbenca.

S tetovaniami začala Nikki ako 19-ročná. Vtedy si dala zrkadlovo vytetovať písmeno E. Odvtedy má na svojom tele celkovo už 54 tetovaní, z čoho je 16 portrétov raperovej podobizne.

Zdroj: Instagram/crazyeminemlady

Sama tvrdí, že prvé tetovanie raperovej tváre jej doslova zmenilo život. „To tetovanie mi zmenilo život zo dňa na deň,“ povedala Nikki, ktorá priznala, že v tom čase bojovala s váhou. „Nenávidela som svoje telo a tetovanie ma naučilo milovať ho,“ dodala Nikki.

Škótka svoje tetovania vystavuje aj na sociálnej sieti, kde jej od zápisu do Guinessovej knihy rekordov pribudlo množstvo nových fanúšikov. Jej najbližším cieľom je tetovanie Eminemovho vlastnoručného podpisu a veľmi by ju potešilo aj to, keby sa raper dozvedel o jej tetovaniach, ktoré mu venovala.

Zdroj: Instagram/crazyeminemlady

ŠKÓTSKO/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Eminem

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.