Disney predstavil svoju tohtoročnú vianočnú reklamu. Od dojatia neudržíte slzy

1.jpg
Zdroj: YouTube / Disney Ireland

V reklame nechýba ani kultová disneyovská postavička Mickey Mouse, ktorá symbolizuje detstvo a zároveň spojenie starej mamy s vnučkou, ale aj tradície, nostalgiu a rodinnú spolupatričnosť.

Niektorých otravujú a iní sa vďaka nim na Vianoce tešia oveľa viac. Značky postupne prichádzajú so svojimi vianočnými reklamami a svetlo sveta už uzrela aj reklama spoločnosti Disney. Trojminútový animovaný príbeh rozpráva dojímavý príbeh o babičke, jej vnučke a rodinných tradíciách, ktoré ich spájajú, informuje Daily Mail.

V reklame nechýba ani kultová disneyovská postavička Mickey Mouse, ktorá symbolizuje detstvo a zároveň spojenie starej mamy so svojou vnučkou, ale aj tradície, nostalgiu a rodinnú spolupatričnosť.

Zdroj: YouTube / Disney Ireland

Reklama je súčasťou kampane s názvom „Od našej rodiny pre vašu“ a je pokračovaním 40-ročného partnerstva s charitatívnou organizáciou Make-A-Wish, ktorá sa venuje pomoci deťom. Fanúšikovia Disneyho príbehov si budú môcť zakúpiť plyšovú hračku Mickey Mouse z limitovanej edície a výťažok z jej predaja poputuje práve na konto spomínanej organizácie.

Súčasťou charitatívneho vianočného projektu je aj skladba Love Is A Compass v podaní britskej speváčky Sarah Griffiths, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Griff. Výťažok z jej predaja rovnako poputuje na účet charitatívnej organizácie.

Spoločnosť Disney zároveň vyzýva svojich fanúšikov a milovníkov rodinných tradícií, aby sa na sociálnych sieťach podelili o svoje najkrajšie vianočné spomienky pod heštegom #LoveFromDisney. Filmový gigant si následne vyberie 100 000 z nich a za každý venuje jeden dolár na účet Make-A-Wish.

Námet na reklamu sa zrodil v hlavách kreatívneho tímu spoločnosti Disney pre Európu, Blízky východ a Afriku v spolupráci s novozélandskou spoločnosťou Flux Animation Studios.

Zdroj: YouTube/Disney Ireland

ÍRSKO/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Disney

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.