Majitelia verejnej práčovne valcujú internet. Neuveríte, čo robia so zabudnutými šatami

Alex je presvedčený, že sa rozpráva so zamaskovanou Emou.
Zdroj: Instagram / wantshowasyoung

Hsu Sho-Er (84) a jej manžel Chang Wan Ji (83) spravujú svoj biznis v pobrežnom meste Tchaj-čung už celé desaťročia. Za ten čas sa im v práčovni nazbieralo množstvo šatstva, ktoré však doposiaľ nemalo využitie.

Manželský pár z Taiwanu, ktorý spravuje svoju vlastnú verejnú práčovňu, sa stal najnovším hitom internetu. S kúskami oblečenia, ktoré po vypraní v práčke nechávajú zábudliví zákazníci, si nevedeli dať rady. Nakoniec prišli s nápadom, ktorí baví užívateľov sociálnych sietí, píše CNN.

Hsu Sho-Er (84) a jej manžel Chang Wan Ji (83) spravujú svoj biznis v pobrežnom meste Tchaj-čung už celé desaťročia. Za ten čas sa im v práčovni nazbieralo množstvo šatstva, ktoré však doposiaľ nemalo využitie. Za nápadom ako použiť oblečenie, o ktoré už pôvodní majitelia nejavia záujem, stojí ich vnuk.

Zdroj: Instagram/wantshowasyoung

Tridsaťjedenročný Reef Chang pracuje ako stylista a starým rodičom založil účet na Instagrame, kde pózujú v oblečení, po ktoré si už viac ako rok pôvodní majitelia neprišli. Veselé kúsky dopĺňajú štýlovými čiapkami, klobúkmi a slnečnými okuliarmi a ich nápad nadchol tisícky fanúšikov.

„Bol to nápad nášho vnuka. Ako prvé som sa ho spýtal, či sa na to bude niekto chcieť pozerať,“ uviedol spočiatku skeptický Wan Ji. Odpoveď na jeho pochybnosti však prišla prakticky okamžite. Pozitívne ohlasy na fotografie sa začali len tak hrnúť a štyri týždne po založení účtu mal pár na Instagrame už viac ako 130 000 fanúšikov.

Zdroj: Instagram/wantshowasyoung

Dojatí manželia vyjadrili svojim verným sledovateľom poďakovanie. „Keď viem, že ma ľudia stále majú radi, dáva mi to pocit, že mám viac vnukov a vnučiek,“ uviedla Sho-Er.

Cieľom projektu je podľa Reef Changa snaha ukázať ľuďom, že vek nie je prekážkou a že aj starší ľudia môžu s módou experimentovať a nemusia sa obliekať fádne a nevýrazne.

Zdroj: Instagram/wantshowasyoung


TAIWAN/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti