Dubaj ponúka cestovateľom ubytovanie v luxusných hoteloch zadarmo. Má to však jeden háčik

Ilustračný záber.
Zdroj: Shutterstock / NAPA

Letecká spoločnosť sa svojou lákavou ponukou snaží povzbudiť ľudí, aby aj počas pandémie využili jej služby.

V čase, keď je medzinárodný cestovný ruch prakticky úplne paralyzovaný, prichádza letecká spoločnosť Emirates s benefitom pre svojich klientov. Cestujúcim ponúka pobyt v luxusných dubajských hoteloch úplne zadarmo, píše CNN.

Popredný dopravca zo Spojených arabských emirátov od 1. decembra obnovuje službu Dubai Connect, čím chce svojim cestujúcim uľahčiť orientáciu v letových poriadkoch zmenených pandémiou koronavírusu.

Zdroj: Shutterstock / vaalaa

Služba, ktorá by mala byť prakticky úplne zadarmo, je určená pre klientov, ktorí cestujú spoločnosťou Emirates a ktorí majú v Dubaji prestup v trvaní od desať do 24 hodín. Tí, ktorí si zámerne zvolia lety tak, aby im v Dubaji vychádzal dlhší prestup, službu využiť nemôžu.

Letecká spoločnosť ponúka klientom bezplatnú noc v štvorhviezdičkovom alebo päťhviezdičkovom hoteli, letiskové transfery, stravu a v prípade potreby aj pomoc s vybavením víz do Spojených arabských emirátov.

Začiatkom tohto roka aerolínky ponúkli svojim klientom benefit, ktorý dovtedy neponúkla žiadna iná letecká spoločnosť. Cestujúcim, ktorí si vybrali ich spoločnosť, pokryli v prípade nákazy koronavírusom počas cesty krytie liečebných nákladov a nákladov na karanténu.

DUBAJ/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cestovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.