Najdojímavejšia vianočná reklama? Dáni predstavili video, ktoré vás rozplače

vlcsnap-2020-12-15-10h01m54s260.png
https://videoarchiv.markiza.sk/video/farma-12-mesto-verzus-dedina/bonus/7255-najvtipnejsie-situacie-na-farme-12 Zdroj: DocMorris/YouTube.com

Farmaceutická spoločnosť prišla s fantastickou vianočnou reklamou.

Vianočná reklama od dánskej farmaceutickej spoločnosti DocMorris sa stala na internete virálnou a mnohí ju považujú za najlepšiu z reklám za tento rok. Je krásna, dojímavá a poučná zároveň.

Dvojminútová reklama nie je o liekoch a ich účinkoch. Ukazuje osamoteného seniora, ktorý pred Vianocami začne trénovať a cvičiť, aby nadobudol stratenú kondíciu a zvládol zdvihnúť svoju vnučku do vzduchu. Sníva o tom, že jej takto pomôže nastoknúť zlatú hviezdu na vianočný stromček.


Dôchodca začne trénovať každý deň. Aj keď sú začiatky ťažké, nevzdáva sa. Fotografiu svojej vnučky použije ako motiváciu. Každým dňom sa zlepšuje a Vianoce sú za dverami. Aj keď sa na neho susedia zvláštne pozerajú, on trénuje ďalej.

Na Štedrý deň sa stretáva so svojou rodinou. Vnučke daruje zlatú hviezdu, ktorú idú hneď pripevniť na stromček. Dedko vnučku bez problémov zdvihne, čo jej vyčarí úsmev na tvári. Všetkému sa prizerajú dojatí rodičia.

Reklama sa stala ihneď po zverejnení obľúbenou po celom svete a necháva ľudí v slzách. Video sa skončí sloganom: „Aby ste sa mohli postarať o to, na čom v živote skutočne záleží."

Reklama je dielom nemeckej agentúry Jung von Matt, uviedol Daily Mail. V súčasnosti má už vyše sedem miliónov vzhliadnutí.

KODAŇ/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Reklama

Dôležité udalosti