Muž daroval na Vianoce svojej priateľke test DNA. Odhalil 30-ročné tajomstvo

Z víťazky Farmy je internetová superhviezda. Môže za to aj tento muž
https://videoarchiv.markiza.sk/video/zivot-po-farme/epizoda/44120-zivot-po-farme-ii-9-epizoda Zdroj: shutterstoc.com/Sarah Weldon

Išlo pritom o nevinný vianočný darček.

Mnoho ľudí nevie vymyslieť vhodný darček pre svoju rodinu, kamarátov či partnera. Portál ladbible zverejnil príbeh istého muža, ktorý kúpil priateľke pred rokom pod stromček test DNA. Išlo o test „23 and Me", ktorý sa používa na získanie zaujímavých informácií o rodokmeni danej osoby. „Jej mama a otec si mysleli, že to bol skvelý darček," napísal darca na portál reddit.

Priateľka muža však na test DNA pozabudla a dala si ho spraviť iba nedávno. „Keď konečne získala výsledky, prezerala si najskôr sekciu o zdraví. Všetko vyzeralo dobre. Potom sa dostala do rodinnej sekcie. Skontrolovala babku s dedkom, následne mamu a nevlastnú sestru..." opisuje situáciu mladík. Práve sestra sa totižto stala kameňom úrazu samotného testu, tú totiž nemala mať.

Zmätená priateľka pátrala po mene otca a odhalila, že by ním mal byť istý John Smith. Celá zmätená zavolala mame, ktorá ju pri otázke, či má nevlastnú sestru vysmiala, že by o tom vedela. Avšak po otázke, či pozná Johna Smitha, už zvážnela.

Napokon jej prezradila, že mala s manželom víkendovú vzťahovú pauzu, počas ktorej sa stretla so svojím bývalým partnerom. Následne sa dali s manželom opäť dokopy a svoju zápletku s expriateľom mu neprezradila. Keď zistila, že je tehotná, aj si pomyslela, že to asi nie je manželovo dieťa, ale nikomu nič nepovedala. „Tajila to 30 rokov," píše mladík.

Šokujúce na príbehu je, že mama obdarovanej priateľky rovnaké mlčanie očakáva aj od svojej dcéry. „Nehovor svojmu otcovi nič a neinformuj o tom ani svojho brata. Nechcem, aby ste im niečo povedali, aby to vedeli," povedala jej. „Moja priateľka teraz nevie, čo má robiť, a ja len krútim hlavou nad drzosťou jej mamy," dodáva mladík.

Vianočný darček tak odhalil, že priateľkin otec nie je jej skutočný otec a k tomu má ešte aj nevlastnú sestru.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vianočné darčeky

Dôležité udalosti