Ako z telenovely. Mexičan vykopal tunel, aby mohol potajomky chodiť za vydatou milenkou

Ženatý murár chodil za svojou milenkou Pamelou bez toho, aby ich z nevery ktokoľvek podozrieval.

Príbeh ako z juhoamerickej telenovely. Zamilovaný muž vykopal medzi svojím domom a domom svojej milenky podzemný tunel, aby ju mohol nepozorovane navštevovať. Nebyť jednej náhody, zrejme by sa o ich zakázanom vzťahu ani nikto nedozvedel, informuje Daily Mail.

Ženatý murár z mexickej Tijuany, ktorého miestne médiá nazvali Alberto, chodil za svojou milenkou Pamelou bez toho, aby ich z nevery ktokoľvek podozrieval. Jedného dňa sa však Pamelin manžel Jorge vrátil skôr z práce.

Alberto stihol vliezť do vykopaného tunela a utiecť do svojho domu, podozrievavý paroháč však začal prehľadávať svoj dom, keď za gaučom našiel v podlahe dieru. Tunelom sa dostal až do Albertovho domu.

Tam sa obaja muži dostali do potýčky a hoci sa Alberto snažil zapierať, hádka zobudila jeho manželku, a tak sa o pomere jej manžela so susedkou dozvedela aj ona.

Miestne médiá neuviedli, aký dlhý bol tento tunel, ale dostupné informácie naznačujú, že Alberto si dal na svojej práci a snahe zakryť neveru patrične záležať.

K potýčke boli privolaní aj policajti, ktorí mužov nakoniec rozdelili. Ako sa však skončil milostný štvoruholník, médiá neuviedli.

MEXIKO/tvnoviny.sk, lm

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Tunel

Dôležité udalosti