Legendárna filmová zdvíhačka nedopadla podľa predstáv. Žena skončila v nemocnici

Prezidentka Zuzana Čaputová v štúdiu Telerána s moderátormi Romanom Juraškom a Lenku Šóošovou.
Zdroj: Instagram / millieslennett

K hrôzostrašnému pádu došlo počas rodinnej vianočnej párty.

Aj majster tesár sa niekedy utne. Pravdivosť tohto porekadla môže potvrdiť aj dvadsaťpäťročná tanečnica a choreografka Millie Slennett z austrálskeho Sydney, ktorá si počas párty chcela pripomenúť legendárnu filmovú „zdvíhačku“ z filmu Hriešny tanec. Tá však nevyšla celkom podľa predstáv a mladú ženu museli previezť do nemocnice, píše Daily Mail.

K hrôzostrašnému pádu došlo ešte počas rodinnej vianočnej párty, keď sa Millie, potúžená alkoholom, rozbehla smerom k svojmu priateľovi Connerovi Justinovi, ktorý ju mal zdvihnúť nad hlavu. Prvá fáza ikonickej zdvíhačky sa napokon vydarila, ale dopad na zem už nebol taký ladný, ako všetci dúfali.

Tanečnica dopadla za mužov chrbát a krkolomný pád si vyžiadal prevoz do nemocnice. „Celé sa to udialo tak rýchlo. Mala som natiahnuté nohy, no stále som sa ich snažila zdvihnúť vyššie a zrazu sa mi dostali nad hlavu. Trvalo to asi 0,3 sekundy. Nemala som čas uvedomiť si, že padám, až kým som nenarazil na zem,“ opísala hrôzostrašný pád Millie.

Zdroj: YouTube/Dogtooth Media

Celý incident nakrúcala na mobil jej sestra Rosie (19), ktorá sa k nej okamžite rozbehla, aby zistila, či môže hýbať končatinami. Millie ťažko dýchala a priznala, že mala pocit, akoby si zlomila všetky rebrá na ľavej strane.

„Ani po desiatich či pätnástich minútach sa bolesť nezlepšovala, a tak sme zavolali záchranku. V nemocnici som počula, ako sa všetci lekári medzi sebou rozprávali, či videli to video,“ povedala. Tí totiž nemohli uveriť tomu, že po takom krkolomnom páde dokáže vôbec chodiť.

Millie priznala, že mala šťastie, že je nažive. Napriek tomu, že je skúsená tanečnica, ostatných varuje, aby obľúbený tanečný prvok radšej neskúšali a už vôbec nie, ak predtým pili alkohol.

Tanečnica svojich priateľov a fanúšikov na Instagrame ubezpečila, že sa má dobre, len uboleno. Nakoniec sa totiž ukázalo, že vyviazla len s modrinami a bolesťami. Niekoľko dní však musela nosiť fixačný golier. Zrejme najhoršie celý incident nesie Millin otec, ktorý bol svedkom nehody a ktorý je z nej doposiaľ traumatizovaný a máva nočné mory.

Pre viac foto kliknite na šípky vpravo priamo na fotke.

Zdroj: Instagram/millieslennett


SYDNEY/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hriešny tanec

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.