Dve nečakané hviezdy inaugurácie amerického prezidenta sú hitom na internete. Obe sú rozkošné

Ide o osemmesačného Bidenovho vnuka a 79-ročného senátora Vermontu.

Tohtoročná inaugurácia amerického prezidenta bola poznačená pandémiou, nepokojmi v Kapitole ale aj ekonomickou krízou v krajine. Organizátori sa ale snažili, aby bola veľkolepá. Nechýbali celebrity, exprezidenti USA, významní politici a ani ohňostroj. Napriek tomu si deň po slávnostnej udalosti najväčšiu pozornosť ľudí získali nečakané hviezdy. A nie je to ani nový prezident, ani viceprezidentka.

Všetku pozornosť si na internete vyslúžili dve osoby. Iba osemmesačný vnuk Joea Bidena a 79-ročný starosta Vermontu. Oboch fanúšikovia označili za „rozkošných", uviedol Daily Mail.

Malý Beau, ktorý sa volá po zosnulom Bidenovom synovi, tancoval s novým americkým prezidentom v oválnej pracovni. Spoločne s rodinou v Bielom dome sledovali špeciálnu reláciu k inaugurácii, v ktorej vystúpilo mnoho spevákov či kapiel.

Biden (78) držal vnuka na rukách a do rytmu sa hýbal na pieseň Lovely Day. Táto emotívna scénka nenechala mnohých chladnými. Video sa zakrátko stalo hitom na internete.

Biden's grandson steals the show at inauguration party in Oval Office

President Biden's grandson steals the show at the inauguration party!

Uverejnil používateľ Daily Mail Štvrtok 21. januára 2021


Populárnymi sú momentálne na webe aj meme so 79-ročným starostom Vermontu Berniem Sandersom. Ten zaujal najmä svojimi farebnými teplými rukavicami a športovou vetrovkou.

Fotografiu, ako sám (pre koronavírusové opatrenia) sedí na stoličke počas inaugurácie, zobrazili ľudia na rôznych meme. Napríklad ako takto sedí v metre, v Central parku v New Yorku či na basketbalovom zápase.


WASHINGTON/jh

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Inaugurácia

Dôležité udalosti