Muž s potetovaným telom zašiel ešte ďalej. Nechal si odstrániť nos aj hornú peru

Anthony priznal, že jeho cieľom je podobať sa na „čierneho mimozemšťana“.

Už sa na seba ani nepodobá. Anthony Loffredo podľahol trendu tetovaní natoľko, že na jeho tele už snáď nemá ani kúsok nepotetovaného miesta. Tridsaťdvaročný Francúz však tentoraz zašiel ešte ďalej a nechal si odstrániť kus nosa a hornú peru, informuje Daily Mail.

Anthony priznal, že jeho cieľom je podobať sa na „čierneho mimozemšťana“. V minulosti už podstúpil zákrok, pri ktorom mu rozrezali jazyk. Pre odstránenie nosa a pery však musel cestovať do Španielska, keďže v jeho domovskej krajine je takýto zákrok nezákonný.

Zdroj: Instagram/the_black_alien_project

Kontroverzný Francúz svoju premenu dokumentuje aj na Instagramovom profile, ktorý nazval The Black Alien Project, teda Projekt čierny mimozemšťan. Sleduje ho tam už viac ako 278 tisíc sledovateľov.

Za svoju najnovšiu úpravu poďakoval Anthony na sociálnej sieti španielskemu tatérovi, ktorý sa špecializuje aj na invazívnejšie zákroky. „Teraz vďaka tebe môžem chodiť so vztýčenou hlavou, som hrdý na to, čo sme spolu vytvorili,“ povedal.

Anthony pred premenou a po nej:

Zdroj: Instagram/the_black_alien_project

Anthony sa netají tým, že by vo svojich premenách chcel zájsť aj ďalej. Podľa vlastných slov vždy túžil po tom, že si nechá úplne odstrániť pokožku a nahradí ju kovom. Podobne by chcel podstúpiť aj úpravu paží, nôh, prstov a zadnej časti hlavy.

V rozhovore pre francúzske noviny Midi Libre v roku 2017 uviedol, že bol od útleho veku „veľkým nadšencom premien a transformácií ľudského tela“. To, že by podobnú premenu chcel podstúpiť sám, si uvedomil v dvadsiatich rokoch, keď pracoval ako ochrankár. Jeho práca ho údajne nenapĺňala, a tak v dvadsiatich štyroch rokoch z práce odišiel a odsťahoval sa do Austrálie.

Momentálne žije Anthony vo francúzskom Montpellier a podľa vlastných slov má na najbližšie mesiace vymyslené ďalšie úpravy. „Milujem sa vžiť do strašidelnej postavy. Často sa niekde usadím a hrám rolu, najmä v noci v tmavých uliciach. Baví ma objavovať ten kontrast medzi postavou a sebou samým,“ dodal kontroverzný Francúz.

Zdroj: Instagram/the_black_alien_project

FRANCÚZSKO/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Piercing

Dôležité udalosti