Tínedžerka sa chcela natrieť samoopaľovacím krémom. To, čo jej zostalo na tele, nečakala

polsko.mp4
Zdroj: YouTube / Daily Mail

Mladučké dievča si v drogérii omylom kúpilo penu s príliš tmavým odtieňom za necelé tri libry.

Túžba po opálenej pokožke sa takmer skončila katastrofou. Tínedžerka Keira Domachowski sa rozhodla pre skrášlenie samoopaľovacou penou z drogérie, no pôvodný zámer nevyšiel celkom podľa jej predstáv. Namiesto krásnej hnedej pokožky ako z dovolenky sa musela zmieriť s tým, že vyzerá, ako keby padla do nezmývateľného blata. Píše Daily Mail.

Tínedžerka (13) z Walesu si v drogérii omylom kúpila penu s príliš tmavým odtieňom za necelé tri libry. Obal výrobku sľuboval rýchly výsledok, čo neskúsenú tínedžerku zlákalo. Keira si svoju chybu uvedomila až potom, čo si penu natrela na celé telo vrátane tváre.

Hoci pena mala na tele pôsobiť hodinu, Keira stmavla o niekoľko odtieňov už za päť minút. Jej počin mimoriadne pobavil najmä jej 41-ročnú mamu Carole, ktorá neudržala smiech a svoju dcéru vysmiala.

Zdroj: YouTube/Daily Mail

Nakoniec však všetko dobre dopadlo. Tínedžerka si farbu zmyla v sprche a na tele jej zostal odtieň, po akom túžila. Farba na tele vydržala päť dní a Keira priznala, že po tom, čo zistila, ako samoopaľovacia pena funguje, by ju pokojne použila znovu.

Ktovie, ako by to však dopadlo, keby nechala penu pôsobiť na pokožke celú hodinu.

Keira s mamou Carole:

Uverejnil používateľ Keira Domachowski Utorok 26. januára 2021

Zdroj: Facebook/Keira Domachowski

WALES/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.