Žena vyhrala v lotérii 60 miliónov. Použila čísla, ktoré sa prisnili jej mužovi

Ilustračný záber.
Zdroj: YouTube / Toronto Sun

Minulý rok na jar pre pandémiu prišla o prácu, a tak jej vyhrané peniaze pomôžu zabezpečiť rodinu.

Vďaka snu spred dvadsiatich rokov sa z nej stala milionárka. Päťdesiatsedemročná Deng Pravatoudomová dlhé roky podávala lotériu s rovnakými číslami, ktoré sa prisnili jej manželovi. Koncom minulého roka, po dlhých dvadsiatich rokoch, priniesol rodine dávny sen šťastie, informuje CNN.

Na začiatku decembra išla Deng Pravatoudomová do banky zaplatiť účty ako obvykle. Medzitým jej manžel skontroloval tiket a zistil, že sa práve stali milionármi. Keď sa jeho manželka vrátila k autu, oznámil jej, že vyhrali 60 miliónov dolárov. „Bola som nadšená a od šťastia som sa rozplakala. Ale najskôr som tomu neverila,“ priznala žena počas online rozhovoru, keď jej lotériová spoločnosť Ontario Lottery and Gaming odovzdala výherný šek.

Pravatoudomová pochádza z Laosu, odkiaľ do Kanady emigrovala so svojimi 14 súrodencami ešte v roku 1980. Spolu s manželom celý život tvrdo pracovali, aby uživili svoju rodinu. Minulý rok na jar pre pandémiu prišla o prácu, a tak jej vyhrané peniaze pomôžu zabezpečiť rodinu.

„Kúpim dom a keď to situácia s koronavírusom dovolí, precestujem svet,“ uviedla šťastná výherkyňa, ktorá podotkla, že okrem toho plánuje s mužom splatiť svoje dlhy a časť peňazí rozdá svojím deťom.

Zdroj: YouTube/Toronto Sun

KANADA/tvnoviny.sk, lm

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Milióny

Dôležité udalosti