Tomu sa hovorí šťastie. Američanka vyhrala lotériu hneď dva dni po sebe

party.jpg
Zdroj: YouTube / The Atlantic

Dvojnásobné šťastie sa na Petersonovú usmialo koncom januára, keď si v mestečku Hayden na severe Idaha kúpila žreb.

Dva po sebe nasledujúce dni, dve víťazné lotérie. To sa podarilo Orlene Petersonovej z amerického štátu Idaho, ktorá skutočne vyhrala lotériu hneď dva dni po sebe. Dokopy si tak prilepšila o pol milióna dolárov, informuje CNN.

V prvý deň sa jej podarilo vyhrať 200-tisíc dolárov a na druhý deň sa tešila z výhry 300-tisíc dolárov. Podľa pracovníka lotériovej spoločnosti sú šance na niečo podobné asi jedna ku 282,5 milióna.

Dvojnásobné šťastie sa na Petersonovú usmialo koncom januára, keď si v mestečku Hayden na severe Idaha kúpila žreb. V ňom vyhrala 20 dolárov, ktoré sa rozhodla použiť na kúpu ďalšieho. Risk sa jej vyplatil a zakúpený žreb jej priniesol 200-tisíc.

Povzbudená úspechom si nasledujúce ráno zašla do iného mesta kúpiť ďalší žreb. Na jej obrovské prekvapenie opäť vyhrala. „Žreb som si chcela dať vyplatiť, myslela som si však, že som vyhrala tisíc dolárov. Nikdy by som si nemyslela, že to bude 300 000 dolárov a že sa to stalo znova. Nasledujúci deň!“ uviedla šťastná výherkyňa.

Petersonová plánuje peniaze využiť na zaplatenie svojich dlhov a podľa vlastných slov si dopraje aj nové auto. A ak jej nejaké peniaze zostanú, chystá sa navštíviť aj Las Vegas. Či aj v meste hazardu skúsi svoje hráčske šťastie však neuviedla.

Zdroj: YouTube / The Atlantic

USA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Výhra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.