Roky boli spolužiakmi. Testy DNA odhalili šokujúcu pravdu

Päťdesiatjedenročná Karen Warner z americkej Indiany sa rozhodla, že vyhľadá svojich biologických rodičov.

Roky boli spolužiakmi na strednej škole, no testy DNA odhalili pravdu, o ktorej ani len netušili. Nielenže boli súrodencami, ale dokonca aj dvojičkami. O kurióznom prípade informuje portál Upi.com.

Päťdesiatjedenročná Karen Warner z americkej Indiany sa rozhodla, že vyhľadá svojich biologických rodičov. Informácie o žene, ktorá ju porodila, sa dozvedela až po tom, čo štát odomkol adopčné záznamy.

Vďaka nim sa dozvedela nielen meno svojej matky, alebo aj to, že má súrodenca. Podľa záznamov mala mať brata, ktorý bol dokonca jej dvojčaťom.

Toho sa pokúsila nájsť prostredníctvom webových stránok zameraných na adopcie. „Nikto mi s tým nevedel pomôcť, pretože som nepoznala jeho meno, nemala som sa od čoho odraziť,“ uviedla Karen.

Zlom v hľadaní jej súrodenca nastal prakticky náhodne. Karen totiž pomocou volebných záznamov našla mená troch mužov, ktorí sa narodili v rovnaký deň ako ona. Jeden z nich, Mike Jackman, bol dokonca jej stredoškolským spolužiakom.

Karen sa preto rozhodla skontaktovať sa s ním prostredníctvom Facebooku a po tom, čo sa mu zdôverila so svojimi zisteniami, sa dvojica rozhodla podstúpiť DNA testy. Tie preukázali, že Karen a Mike sú naozaj súrodencami.

„Vyplnilo to v mojom živote prázdno, o ktorom som ani netušil,“ uviedol Mike po tom, čo zistil, že má sestru. Súrodenci sú odvtedy v denno-dennom kontakte a často sa aj navštevujú. „Sme ako dva hrášky v jednom struku,“ uzavreli zhodne.

Zdroj: YouTube/WTHR

USA/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Súrodenci

Dôležité udalosti