Zamilovaný párik nechal v reštaurácii štedré sprepitné. Čašník nemohol uveriť vlastným očiam

Nezvestný rybár.
Zdroj: YouTube/ABC 7 Chicago

Pár, ktorý mal prvé rande v talianskej reštaurácii v Chicagu, sa každý rok na výročie vracia do svojho obľúbeného podniku.

Tomu sa povie šťastná pracovná zmena. Tím čašníkov v chicagskej reštaurácii si nedávno prilepšil o štedré sprepitné, ktoré im tam zanechal zamilovaný manželský pár. Informuje o tom portál Upi.com.

Pár, ktorý mal prvé rande pred dvadsiatimi rokmi práve v talianskej reštaurácii Lucky v Bucktowne v Chicagu, sa každý rok na svoje výročie vracia na slávnostnú večeru do svojho obľúbeného podniku. „Každý rok, 12. februára, presne o pol ôsmej večer, stôl číslo 46. Pokiaľ tu bude naša reštaurácia, ten stôl bude patriť im,“ uviedol majiteľ Jim Higgins.

Tento rok ubehlo už dvadsať rokov ich vzťahu, a tak sa manželia rozhodli potešiť nielen seba dobrou večerou, ale aj zamestnancov obľúbeného podniku. Čašník Eddie Cruz zostal doslova šokovaný, keď na účte zbadal sprepitné vo výške 2 000 dolárov. Najskôr si myslel, že ide o omyl, no odkaz na lístku všetko vysvetlil.

„Ďakujeme za 20 rokov krásnych spomienok, vynikajúceho jedla a služieb. Na zdravie a ešte veľa ďalších spoločných rokov,“ stálo na lístku.

Higgins uviedol, že manželský pár vyslovene požiadal o to, aby bola suma spravodlivo rozdelená medzi všetkých zamestnancov reštaurácie.

Zdroj: YouTube/ABC 7 Chicago

CHICAGO/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme čašník

Dôležité udalosti