Kuriózny prípad. Lekári mužovi odstránili z genitálií kovový krúžok, chcel tak zapôsobiť na rande

Vynaliezavý muž si na internete prečítal, že kovový prstenec pomôže k zväčšeniu mužskej pýchy.

Thajskí lekári riešili kuriózny prípad mladíka, ktorý si svoje prirodzenie chcel zväčšiť pomocou kovového krúžku. Ten si na penis nasadil, aby zapôsobil na ženu počas rande. Krúžok sa mu však na prirodzení zasekol, informuje Daily Mail.

Vynaliezavý muž si na internete prečítal, že kovový prstenec pomôže k zväčšeniu mužskej pýchy tým, že nahrnie krv do žliaz. Povzbudený „zaručenými“ recenziami si preto zo svojej zásoby náradia vybral maticu a pomocou detského oleja si ju sám nasadil.

Namiesto požadovaného efektu mu však penis začal neprirodzene opúchať a dostavili sa aj bolesti. Keďže si však krúžok nedokázal už sám odstrániť, rozhodol sa v sobotu poobede zavolať záchranku, ktorá ho previezla do nemocnice v Bangkoku. Lekárom sa priznal, že sa takýmto kurióznym spôsobom pripravoval na valentínske rande, pretože chcel veľkosťou svojho prirodzenia zapôsobiť na partnerku. Kým sa však odhodlal zavolať pomoc, s problémom bojoval takmer dva dni.


Operácia nakoniec trvala až hodinu, kým sa lekárom podarilo pomocou prerezávača kovov odstrániť krúžok. „Bál som sa, že mi budú musieť amputovať penis. Napuchol tak veľmi, že som si myslel, že praskne,“ priznal muž.

Napriek obavám sa lekárom podarilo kus kovu odstrániť bez akýchkoľvek komplikácií a na zmiernenie opuchu mužovi naordinovali antibiotiká a protizápalový krém. „Bol to jeden z najpodivnejších prípadov, s akým sme sa kedy stretli. Väčšinou k nám chodia ľudia s prstom zaseknutým v prsteni, takže keď sme k mužovi prišli, prekvapilo nás, čo sme uvideli,“ uviedol jeden z lekárov Winai Pong.

Akcia na záchranu mužovho penisu mala napokon šťastný koniec a podľa lekárov zvláštne dobrodružstvo nezanechalo na jeho pýche trvalé následky, no najbližších pár týždňov si rande vďaka odvážnemu experimentu určite neužije.

THAJSKO/tvnoviny.sk, lm

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Penis

Dôležité udalosti