Práca snov. Spoločnosť zaplatí úspešnému uchádzačovi za spánok

Kapitánka môjho srdca
Kapitánka môjho srdca Zdroj: Shutterstock / AlohaHawaii

Práca snov zahŕňa päť nocí na rôznych miestach, jedným z nich je aj päťhviezdičkový luxusný rezort.

Viete si predstaviť, že by vám niekto zaplatil za to, že budete spať? Takto znie nová pracovná ponuka spoločnosti zaoberajúcej sa poradenstvom v oblasti zdravia. Potenciálnym uchádzačom zaplatí dvetisíc dolárov za päť nocí spánku, informuje portál Upi.com.

Práca snov zahŕňa päť nocí na rôznych miestach, jedným z nich je aj päťhviezdičkový luxusný rezort. Spoločnosť Sleep Standards, ktorá sa zaoberá radami a produktami na podporu kvalitného spánku, hľadá kandidáta do projektu, ktorým chce zistiť vplyv environmentálnych faktorov na kvalitu spánkového cyklu.

Práve preto strávi zvolený uchádzač každú noc na inom mieste. Firma preplatí všetky výdavky s tým spojené a úspešný kandidát dostane za svoju „prácu“ 2 000 dolárov.

„Ak si vás vyberieme, každú noc vás pošleme do nového prostredia. V každom z týchto prostredí starostlivo upravíme niekoľko faktorov, o ktorých si myslíme, že by mohli zlepšiť kvalitu vášho spánku,“ uvádza sa na webovej stránke. Spoločnosť zatiaľ bližšie špecifikovala len jedno z miest, kam sa ich nový zamestnanec vyberie. Ďalšie štyri zatiaľ zostávajú zahalené rúškom tajomstva.

Úlohou uchádzača, ktorého si spoločnosť vyberie, bude detailne ohodnotiť každé prostredie a podrobne opísať zážitok zo svojho spánku. Spoločnosť prijíma prihlášky na svojej webovej stránke do konca marca.


USA/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Práca

Dôležité udalosti