VIDEO: Pes strážca zlyhal. Husky ozbrojenú lúpež celú prespal

Adela a jej hostia
https://videoarchiv.markiza.sk/video/chart-show/bonus/7582-chart-show-hra-ano-nie-prezradila-viac-ako-mala Zdroj: Reprofoto: YouTube/Road Trip Dubai

Majiteľ obchodu je aj tak rád, že ho má.

Majiteľ klenotníctva Čang Ma v Thajsku skúšal pri simulovanej lúpeži bezpečnosť svojho obchodu. Dúfal, že ho jeho pes Lucky bude v takejto situácii brániť. Bohužiaľ, pes celú akciu prespal.

„Práve som si uvedomil, že Lucky má iné priority. Radšej spí, než aby strážil náš obchod,“ konštatoval s úsmevom majiteľ Worawut Lomwanawong. Píše Daily Mail.

Počas cvičného pokusu o prepadnutie, kedy na majiteľa lupič dokonca mieril falošnou pištoľou, zostal jeho psí miláčik spokojne spať na podlahe. Lomwanawong sa počas fingovaného zásahu pokúšal psa šepotom prebudiť, ale ani to nezabralo.

„Očakával som, že Lucky vyskočí, zavrčí a zlodeja zastraší. Snažil som sa ho trénovať, čo robiť v takýchto prípadoch, lenže počas simulácie len spal. Keby to bola skutočná lúpež, bol by som mŕtvy. Pravdepodobne by opustil lupiča, keby mu ponúkol pochúťky,“ uzavrel majiteľ s dôvetkom, že aj napriek neúspechu je rád, že má v obchode rozkošného huskyho.

https://www.youtube.com/watch?v=ffBLimMilVw


YouTube/Road Trip Dubai

BANGKOK/rd

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Lúpež

Dôležité udalosti