Pár bezdomovcov dojali k slzám. Vystrojili im svadbu, ktorú si nikdy nemohli dovoliť

Chudobná rodina so šiestimi deťmi žije v slumoch na Filipínach.

Sú spolu už 24 rokov, majú šesť detí, no nie sú manželmi. Chudobný pár bezdomovcov po svadbe dlho túžil, ale pre neustály nedostatok peňazí si to nikdy nemohli dovoliť.

Rosalyn Ferrerová (50) a Rommel Basco (55) z provincie Pampanga na Filipínach už niekoľko rokov žijú aj s deťmi v provizórnej chatrči. Peňazí nemajú nazvyš, sú radi, keď každý deň nakŕmia celú rodinu.

Obaja na ulici zbierajú plasty, ktoré vymenia za peniaze. Všimol si ich majiteľ neďalekého kaderníckeho salónu Richard Strandz, ktorého ich osud nenechal chladným. Oslovil svojich priateľov a pripravil pre nich dojímavé prekvapenie.


Dvojicu zmenili na nepoznanie. Nový účes, svadobné šaty a profesionálne fotenie im vyčarilo úsmev na tvári. Richard im navyše pomohol vybaviť papiere potrebné na svadbu a sobášny list. Dokonca im zaplatí aj cirkevný sobáš.

Rosalyn o svadobnom dni už iba snívala. Zrazu mala na sebe krásne biele svadobné šaty ako princezná. Rommel bol v bielom svadobnom oblečení tiež na nepoznanie.

„Nikdy sme nemali dosť peňazí, všetko ide na stravu pre rodinu. Teraz sa cítim, akoby sa stal zázrak. Som veľmi vďačná," cituje jej slová Daily Mail.

„Skutočná láska je niečo, čo treba osláviť. Je veľmi vzácna. Nezáleží na tom, či ste bohatí alebo chudobní," dodal kaderník, ktorý im splnil sen.

Zdroj: Profimedia

MANILA/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bezdomovec

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.