Pár sa tešil z výhry 200 miliónov iba pár hodín. Všetko zmenila banálna chyba

Žena pred a po zákroku.
Zdroj: shutterstock/Travers Lewis

Uhádli všetky čísla, no z výhry nakoniec nič nebolo.

Mladý britský pár zažil poriadny emocionálny kolotoč. Mal to byť najšťastnejší deň , no skončilo lo sa to premrhaním obrovskej príležitosti. Rachel Kennedyová (19) a Liam McCrohan (21) prišli o vyše 200-milíonovú výhru v lotérii pre banálny problém - na účte nemali dosť peňazí na to, aby prešla platba, píše portál britského denníka The Sun.

Rachel s priateľom už dva mesiace tipovali cez internet tie isté čísla: 6, 12, 22, 29, 33, 6 a 11. Keď zistila, že trafili jackpot, nemohla tomu uveriť. Že niečo nie je v poriadku sa dozvedela až keď sa chcela prihlásiť k výhre. „Síce ste trafili čísla, no tiket je neplatný. Neprešla vám platba,"dozvedela sa od operátorky.

Zdroj: Twitter/The Sun

Rachel bola v ešte väčšom šoku, ako keď si myslela, že vyhrali. Doplatila na to, že si neskontrolovala zostatok na účte pred automatickým prevodom, ktorú si nastavila iba pred mesiacom.

Niečo podobné nedávno zažila aj devätnásťročná Londýnčanka Tayla Octave. V hre o euromilióny totiž mladá pracovníčka marketingu tipovala takmer dokonale všetkých sedem čísel, v každom z nich sa však pomýlila o jednu cifru.

LONDÝN/kc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Euromilióny

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.