Britka je posadnutá myšlienkou podobať sa na Kim Kardashian. Utratila už milión libier

Britka je posadnutá myšlienkou podobať sa na Kim Kardashian.
Zdroj: Instagram / chalydn

Chaly priznáva, že jej rodina a priatelia sa obávajú, že utráca až príliš veľa a že zachádza priďaleko.

Myšlienkou podobať sa svetoznámej reality hviezde a podnikateľke Kim Kardashian je doslova posadnutá. Na to, aby sa jej sen splnil, je ochotná minúť aj všetky svoje úspory a podľa vlastných slov doposiaľ na malé úpravy, oblečenie a doplnky minula už milión libier. Reč je o Britke, ktorá si na Instagrame hovorí Chaly D.N. a o ktorej informuje aj britský Mirror

„Ľudia ma zastavujú na ulici a pýtajú sa ma, či som Kim. Každú chvíľu mi niekto povie, že vyzerám ako ona,“ tvrdí Chaly. „Stále ma niekto zastaví a chce si so mnou spraviť fotku. Milujem pozornosť a keď mi ľudia hovoria, že vyzerám ako Kim,“ dodáva.

Zdroj: Instagram/chalydn

Londýnčanka Chaly, ktorá sa živí ako influencerka, sa netají tým, že inšpirácia urobiť zo seba novú „Kardashianku“ prišla v momente, keď si uvedomila svoju podobnosť so slávnou Američankou. Najskôr sa začala inšpirovať jej šatníkom, neskôr sa rozhodla aj pre botox a výplne.

Influencerka, ktorá má na sociálnej sieti viac ako 740 000 sledovateľov, však odmieta, že by podstúpila akékoľvek iné chirurgické vylepšenia či operácie, vďaka ktorým by sa na reality hviezdu podobala. „Nesnažím sa vyzerať ako ona, ja prirodzene vyzerám ako ona,“ hovorí sebavedomo.

Zdroj: Instagram/kimkardashian

Jediné, čo okrem botoxu a výplní kopíruje, je Kimin štýl, oblečenie a doplnky. Len na kabelky, aké nosí aj najslávnejšia z klanu sestier Kardashianových, minula doposiaľ 400 000 libier.

Chaly priznáva, že jej rodina a priatelia sa obávajú, že utráca až príliš veľa a že zachádza priďaleko. Napriek tomu sa bráni, že sa milionárkiným štýlom len inšpiruje a nekopíruje ho úplne.

Zdroj: Instagram/chalydn

A hoci si pozornosť ľudí a svoju podobu s hviezdou užíva, Londýnčanka priznáva, že sa obáva úplnej straty vlastnej identity. Preto na svojej sociálnej sieti ľudí upozorňuje, že napriek tomu, že sa s Kim podobajú, sú to stále dve rôzne osoby.


 

LONDÝN/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.