Detská modelka (8) oznámila, že má vzťah s chlapcom (13). Reakcia jej matky vyvolala búrku nevôle

profimedia-0597875220.jpg

Okamžite sa do nej pustili ľudia na sociálnych sieťach aj aktivisti bojujúci proti zneužívaniu detí.

Matka ukrajinskej detskej modelky sa stala terčom kritiky, keď sa prevalilo, že jej dcéra má  vzťah s o 5 rokov starším tínedžerom z Moskvy.

Milana Machanecová (8) patrí so 7 miliónmi followerov medzi detské hviezdy singapurskej platformy Likee (obdoba TikToku), obľúbenou aplikáciou ruskej a ukrajinskej mládeže. Rozruch vyvolala, keď začala zdieľať fotografie zachytávajúce intímny život s jej 13-ročným priateľom.

Všetko sa to dialo s požehnaním matky 8-ročného dievčaťa, ktoré už má bohaté skúsenosti s modelingom. Vysvitlo, že práve Darya Machanecová je tým človekom, ktorý spravuje všetky webstránky maloletej hviezdy sociálnych sietí.Píše o tom portál televízie Russia Today.

To, že tvoria pár s Moskovčanom Pašom Paiom (13) Milana oznámila na Instagrame v príspevku, ktorý už je zmazaný. Rovnako skončili aj fotografie, na ktorých sú v posteli, či v kúpeľni, kde si mladé dievča iba v spodnom prádle čistí zuby.

Zdroj: profimedia.sk, koláž: tvnoviny.sk

Darya Machanecová sa snažila zamiesť všetky stopy, no škandál si už žil vlastným životom a plnil stránky ukrajinských aj ruských médií. Naopak, kritika sa ešte zosilnila, keď Machanecová vyhlásila, že na vzťahu dvoch maloletých osôb nevidí nič zlé vraj „je to ich život a nejako si s tým poradia".

Okamžite sa do nej pustili ľudia na sociálnych sieťach aj aktivisti bojujúci proti zneužívaniu detí. „Milanina matka nemôže byť psychicky v poriadku. Sexualizovať vlastné dieťa pre peniaze? Vôbec si neuvedomuje, že obrovskú časť publika tvoria pedofili," napísala na facebooku Kyjevčanka Gerda Weberová.

„Problém s detským modelingom a detskými súťažami krásy bol vždy rakovinou šoubiznisu. Teraz sa k tomu pridali aj detskí blogeri. ," dodala Weberová, čím poukázala na tragické osudy mnohých detí, ktoré doplatili na ambície svojich rodičov.

Škandál komentovala aj bývalý politik, v súčasnosti novinár Igor Mosijčuk, ktorý žiada, aby prípad vyšetrila polícia.

„Propagácia Mily a Pašu na sociálnych sieťach hraničí s detskou pornografiou a vytvára živnú pôdu pre chúťky pedofilov, ktorých priťahuje a provokuje k akcii," napísal Mosijuk na facebooku.

KYJEV/kc
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Vojna na Ukrajine

Dôležité udalosti