O tom, že je milionár, netušil mesiace. Výherný žreb zabudol v aute

Ilustračný záber.
Zdroj: Shutterstock / Hadrian

Výherný žreb totiž ležal zabudnutý v jeho aute viac ako dva mesiace.

Vyhral milión dolárov a ani o tom netušil. Výherný žreb totiž ležal zabudnutý v jeho aute viac ako dva mesiace, až kým si nespomenul, že zabudol skontrolovať vylosované čísla. Reč je o mužovi z amerického Kansasu, ktorý sa len nedávno pridal do zoznamu šťastlivcov so sedemcifernou výhrou, informuje portál Upi.com.

Muž si želal zostať v anonymite, no pracovníkom lotériovej spoločnosti Kansas Lottery povedal, že tiket ako vstupenku do žrebovania Holiday Millionaire Raffle si zakúpil ešte koncom minulého roka, aby sa mohol zapojiť do všetkých troch kôl žrebovania.

„Lístok som skontroloval po každom losovaní, ale zabudol som na to po finálnom žrebovaní,“ priznal šťastný víťaz. „Až kým som žreb nezbadal pohodený vo svojom aute. Zobral som ho teda, aby mi skontrolovali, či som vyhral,“ dodal.

V predajni žrebov zistili, že tiket je výherný, no nevedeli mu povedať, akú vysokú sumu vyhral. Okamžite preto kontaktoval pracovníkov lotériovej spoločnosti v Topeke, ktorí mu oznámili fantastickú správu.

„Povedali mi, aby som si sadol, a potom mi oznámili, že som vyhral milión dolárov! Boli sme v úplnom šoku, začali sme plakať, takí šťastní sme boli,“ uviedol víťaz, ktorý plánuje väčšiu časť peňazí investovať, no podľa vlastných slov si dopraje aj dovolenku.

„Cítime sa ako z príbehu o Popoluške,“ povedal šťastný výherca. „Celý život ťažko a poctivo pracujeme a za výhru sme nesmierne vďační,“ uzavrel.

USA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme žreb

Dôležité udalosti