Jedinečná ponuka. Spoločnosť ponúka stovky dolárov, má to však jeden háčik

Ilustračný záber.
Zdroj: Shutterstock / Akhenaton Images

Ideálnym kandidátom je podľa spoločnosti človek, ktorý každý deň prichádza do kontaktu s technikou, no zároveň je pripravený na takúto výzvu.

Dokázali by ste odložiť váš telefón a celých dvadsaťštyri hodín sa naň ani nepozrieť? Spoločnosť Reviews.org, ktorá sa zaoberá testovaním domácich služieb a produktov, ponúka odvážlivcovi, ktorý takúto úlohu splní, dokonca aj finančnú odmenu. O lákavej ponuke informuje CNN.

Výzvu na celodenný digitálny detox spoločnosť zverejnila s dôvetkom, že hľadá hneď niekoľkých záujemcov, ktorým po splnení úlohy zaplatí 2400 dolárov. „Ak máte chuť na jeden deň odložiť svoje mobilné zariadenie a získať za to peniaze, je to pre vás ideálna príležitosť,“ napísala spoločnosť na svojej webovej stránke.

Ideálnym kandidátom je podľa spoločnosti človek, ktorý každý deň prichádza do kontaktu s technikou, no zároveň je pripravený na takúto výzvu. Má to však jeden háčik. Spoločnosť uviedla aj ďalšie kritériá, ktoré bude musieť nádejný uchádzač splniť.

Vybraní milovníci sociálnych sietí a výdobytkov modernej technológie sa na dvadsaťštyri hodín budú musieť zároveň vzdať aj televízie, počítača, počítačových hier, smart hodiniek a dokonca aj reproduktorov.

Firma poskytne vybraným ľuďom trezory na uskladnenie spomínanej elektroniky, aby sa ubezpečila, že nedôjde k porušeniu pravidiel. Zároveň im však ponúkne 200-dolárový darčekový poukaz, za ktorý si môžu zakúpiť napríklad písací stroj, ktorý im nahradí počítač, či papier a štetce, ak by im predsa len počas dňa zachýbali „selfíčka“.

Zdroj: Shutterstock / GaudiLab

Uchádzači budú musieť po dokončení výzvy poskytnúť spoločnosti spätnú väzbu o skúsenostiach, ktoré za dvadsaťštyri hodín digitálneho detoxu nadobudli. Zároveň získajú titul „2021 Digital Detox Challenger“.

Unikátna výzva spoločnosti prichádza po tom, čo pandémia prinútila mnohých ľudí stretávať sa, pracovať či študovať najmä prostredníctvom online sveta. Vďaka tomu trávime pred telefónnymi, počítačovými či televíznymi obrazovkami viac času ako kedykoľvek predtým.

Uchádzači, ktorých ponuka zaujala, budú musieť spoločnosti poslať stoslovný text, v ktorom vysvetlia, prečo by boli na túto výzvu správnymi kandidátmi. Prihlásiť sa je možné do 26. marca a mená vybraných šťastlivcov budú zverejnené na youtubovej stránke spoločnosti 29. marca.

USA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Detox

Dôležité udalosti