Záchranná akcia tri týždne nezvestnej ženy sa skončila šťastne. Neuveríte, kde ju hasiči našli

Záchranná akcia tri týždne nezvestnej ženy sa skončila šťastne. Neuveríte, kde ju hasiči našli
Zdroj: YouTube / WPLG Local 10

Záchranné zložky v meste Delray Beach na Floride zasahovali pri kurióznej akcii. Podarilo sa im pri nej vyslobodiť ženu, ktorá sa stratila pred tromi týždňami.

Tri týždne bola nezvestná, napokon ju našli v kanalizácii. Američanku Lyndsey Kennedyovú z nej vytiahli hasiči nahú, špinavú a doudieranú po tom, čo jej kričanie o pomoc započuli miestni obyvatelia, ktorí zalarmovali pomoc, informuje Mirror.

Záchranné zložky v meste Delray Beach na Floride zasahovali pri kurióznej akcii. Podarilo sa im pri nej vyslobodiť ženu, ktorá sa stratila pred tromi týždňami. Podľa vlastných slov si išla zaplávať do rieky neďaleko domu svojho priateľa, keď našla vchod vedúci do tunela.

Po tom, čo doň vošla, sa však stratila a skončila v kanalizačnom systéme, z ktorého sa nedokázala bez pomoci dostať von. Kennedyová uviedla, že kanalizačným systémom sa prechádzala dlhé dni, až kým nenašla poklop vedúci na povrch. Následne začala vysilená volať o pomoc, čo jej zachránilo život.

Ženský hlas idúci z kanalizačnej šachty napokon započula náhodná obyvateľka mesta a následne privolala pomoc. „Bol to zďaleka jeden z najbizarnejších incidentov, na ktoré naši policajti reagovali,“ uviedol Ted White, hovorca polície v Delray Beach.

Aby sa hasičom podarilo ženu z kanála vytiahnuť, museli odstrániť železný poklop a použiť rebrík. Žena sa teraz zotavuje v nemocnici, no podľa všetkého napriek tomu, že bola nahá, špinavá a mala niekoľko menších povrchových rán na tele a najmä kolenách, nejavila žiadne známky vážnejších zranení.

Zdroj: YouTube/WPLG Local 10

„Nebola schopná sama vstať,“ uviedol Dani Moschella z hasičskej záchrannej služby Delray Beach Fire Rescue. „Už len pomyslieť na to, aký dlhý čas tam dole strávila, je hrozné,“ dodal Moschella.

To, že je žena nezvestná, nahlásil polícii jej priateľ. Matka ženy polícii priznala, že jej dcéra v minulosti trpela psychickými poruchami a podľa policajnej správy užívala aj nelegálne omamné látky.

FLORIDA/tvnoviny.sk, lm

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti