VIDEO: Pes hrdina zachránil svoju majiteľku. Fantastické, čo urobil, keď odpadla na ulici

Sučka Clover zachránila svoju majiteľku
Sučka Clover zachránila svoju majiteľku Zdroj: CTV Ottowa

Odvážne sa postavil do stredu cesty a zastavil prichádzajúce auto.

Príbeh ako z rozprávky o záchranárskom psovi Lassie. Odvážna sučka Clover sa zachovala ako hrdinka, keď jej majiteľka odpadla na ulici počas venčenia. Postavila sa do stredu cesty a zastavila prichádzajúce auto. Vodič následne zavolal záchranku, uviedol Daily Mail.

Mladá žena z kanadského mestečka Stittsville Haley Moore má neskutočne oddaného psa. Ročný miláčik rodiny Clover ju zachránil, keď to najviac potrebovala. „Pamätám si iba to, ako som sa prebrala v sanitke, bola som zmätená a nevedela som, čo sa stalo," uviedla pre miestnu televíziu Haley.


Až neskôr sa dozvedela, že ju zachránil jej pes. Celý incident zaznamenala bezpečnostná kamera na jednom z rodinných domov.

Vodič, ktorého Clover zastavila, uviedol, že pes sa od svojej majiteľky ani nepohol a kontroloval ju. Keď pribehla na pomoc suseda, vzala Clover a išli zavolať rodičov Haley. Keď prišli na miesto, ich dcéru už ošetrovali záchranári.

Haley zatiaľ netuší, čo spôsobilo jej omdletie, ale je rada, že má pri sebe takého verného ochrancu. „Je to úžasný pes a ja ju veľmi ľúbim," prezradila Haley.

OTTAWA/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Video

Dôležité udalosti