Bizarná pomsta bývalého šéfa. Muž dostal poslednú výplatu v nezvyčajnej forme

Ilustračný záber.
Zdroj: Shutterstock / Jovana Jovic Photography

Konanie bývalého zamestnávateľa označil muž za detinské.

Nepochopiteľná pomsta bývalého zamestnávateľa. Tak sa dá nazvať krok, ktorým uzavrel spoločnú spoluprácu majiteľ autodielne so svojím zamestnancom. Američan si totiž svoju poslednú výplatu našiel pred domom na príjazdovej ceste vo fúriku. Ten obsahoval približne 90 000 mincí. O bizarnom incidente píše portál Sky News.

Andreas Flaten z americkej Georgie odišiel z práce ešte v novembri minulého roka. Podľa jeho slov mu odvtedy jeho bývalý šéf odmietal vyplatiť poslednú výplatu. Nakoniec si vo fúriku pred domom našiel 915 dolárov, avšak v centovkách. Mince boli navyše poliate neznámou olejovitou látkou a na vrchu kopy bola priložená jeho posledná výplatná páska.

Zdroj: YouTube / Bill C-Kole 2

Konanie bývalého zamestnávateľa označil Flaten za detinské. Aby mohol mince zameniť za papierové peniaze, teraz ich postupne čistí od mastnej látky, čo mu pri počte 90 000 kusov zaberie pekných pár hodín.

Miles Walker, ktorý je majiteľom autodielne, pre miestnu televíznu stanicu povedal, že nevie, či odovzdal Flatenovi výplatu v halieroch, alebo nie. „Nepamätám si to. Nezáleží na tom. Dostal zaplatené a to je všetko, na čom záleží,“ dodal.

Flatenova priateľka Olivia Oxley povedala, že dúfa, že incident zvýrazní to, ako zle so svojimi zamestnancami zaobchádzajú ich zamestnávatelia. Napriek tomu sa dvojica snaží na nemiestny incident pozerať pozitívne. „Medzi toľkými centami určite nájdeme aj nejaké vzácne kúsky. Jeden z roku 1937 som už aj našla,“ dodala Oxleyová s tým, že sa s priateľom doma zasmiali na tom, koľko času a úsilia musel napokon tejto bizarnej pomste jeho bývalý šéf venovať.

Zdroj: YouTube/CBS46 Atlanta

USA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Výplata

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.