Najmladšia výherkyňa lotérie v Británii je dnes na mizine. Má štyri deti a žije z podpory

Callie Rogersová minula všetky peniaze z výhry v lotérii
Callie Rogersová minula všetky peniaze z výhry v lotérii Zdroj: Profimedia

Keď mala 16 rokov, vyhrala takmer dva milióny libier.

Bola mladá, naivná a neskúsená. Najmladšia výherkyňa miliónovej lotérie vo Veľkej Británii je po 18 rokoch bez peňazí a žije zo sociálnej podpory. Keď mala 16 rokov, vyhrala 1,8 milióna libier (2,1 milióna eur), no nedokázala si z toho nič ušetriť, píše Daily Mail.

Callie Rogersovej (33) peniaze šťastie nepriniesli. Bola ešte tínedžerka a celú výhru kúsok po kúsku minula. Peniaze neinvestovala a nič si neušetrila. Trikrát podstúpila plastickú operáciu pŕs, usporadúvala bujaré večierky plné drog a vyše 300-tisíc libier minula na drahé oblečenie. Okrem iného darovala značnú časť peňazí aj rodine a priateľom.

Zdroj: Profimedia

Po výhre v lotérii sa stala známou, čo sa jej ale vypomstilo. Život sa jej obrátil naruby. Našla si partnera, ktorý sa stal otcom jej dvoch detí. Kúpila si bungalov za 180-tisíc libier a zdalo sa, že bude šťastná. Po piatich rokoch ju priateľ opustil a ona sa pokúsila o samovraždu. Úrady jej odobrali deti a ona ďalej míňala bezhlavo peniaze. Tisícky libier minula na drogy.

Callie tiež prezradila, že ju využilo mnoho ľudí, o ktorých si myslela, že sú priatelia. Išlo im ale iba o peniaze. Neskôr ju brutálne prepadli na ulici dve ženy, ktoré polícia vypátrala a skončili za mrežami.

Mladá žena je dnes na mizine. Prešla si náročnou skúškou, ktorej si je vedomá. „Bolo to príliš veľa peňazí pre niekoho tak mladého. Aj keď si poviete, že život mi peniaze nezmenia, stane sa to. A často k horšiemu. Mňa to takmer zlomilo, ale našťastie, dnes som už silnejšia. Snažím sa zabudnúť na vzostupy a pády a cítiť sa opäť ako normálny človek," uviedla.

LONDÝN/jh

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Výhra

Dôležité udalosti