Chcete prácu snov? Rodina boháčov hľadá pár, ktorý sa za štedré peniaze bude starať o dom na Bahamách

Ilustračná snímka.
Zdroj: shuterstock.com/upslim

Víkendy by ste mali voľné, s čím sa onúka viacero možností oddychu.

Chceli by ste v živote spraviť zásadnú zmenu, avšak neviete akú? Máme pre vás zaujímavú ponuku, presnejšie istá rodina boháčov.

Tá hľadá pár, ktorý sa bude starať o ich súkromný ostrov na Bahamách. Malo by ísť o dvojicu so skúsenosťami s domácimi prácami a spravovaním domácnosti.

Família taktiež vlastní aj rozsiahlu rezidenciu v meste Naples na Floride. Ak by sa vám trblietavá modrá voda a piesočné pláže zdali byť otravné, súkromným lietadlom môžete prísť aj do tejto vily.

Určite vás zaujíma plat. Podľa skúseností by sa ročne pohyboval od v prepočte 83-tisíc do rovných stotisíc eur. Samozrejmosťou by bolo hradené ubytovanie, zdravotná aj zubná starostlivosť.

Pracovali by ste päť dní v týždni od ôsmej hodiny ráno do 17.00. S voľnými víkendami sa otvára viacero možností, od bezstarostného vylihovania na pláži obklopenej palmami cez plávanie v prenádhernej vode až po potápanie a viaceré vodné športy.

Kde sú práva, musia byť aj povinnosti. Rodina na komunikáciu vyžaduje dobrú angličtinu, detailnú organizovanosť, pričom ponuka je na dlhšie obdobie. Jeden z vás taktiež musí mať vodičský preukaz a obaja sa musíte preukázať pracovným povolením pre USA.

NAPLES/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dom

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.