Hádanka, ktorá rozosmiala svet. Viete, čo máte doplniť namiesto otáznika?

Hádanka, ktorá rozosmiala svet.
Zdroj: Tvnoviny.sk,

Nie všetky hádanky sa dajú ľahko vyriešiť, ako je to s touto?

Poznáte to, zdá sa vám to na prvý pohľad jasné, no predsa je v tom nejaký ten háčik. Presne o tom sú aj hádanky. Milujete ich? My áno, a tak sme sa rozhodli jednu vám priblížiť.

Nie všetky hádanky sa dajú ľahko vyriešiť, nad niektorými je potrebné naozaj premýšľať. Väčšinou hlavne nad tými logickými. Ešte pred odhalením správnej odpovede, sa vás teda opýtame. Čo by ste mali doplniť namiesto otáznika?

Správna odpoveď

Ak ste na vyššie položenú otázku odpovedali šesť, nie je to správne. Je to totiž menší trik ako to už v podstate pri hádankách aj býva zvykom. Tentoraz ste nepotrebovali matematické zručnosti ani logické myslenie. Iba, ako sa hovorí, zdravý, sedliacky rozum.

Vyššie znázornený obrázok totiž nie je žiadnou šifrou ani systém párnych a nepárnych čísel. Nejde o postupku či tajný vzorec. Na prekvapenie mnohých, je to znázornenie riadiacej páky. Už ste sa rozosmiali? My pri našich prešpekulovaných odpovediach veru áno. Namiesto otáznika je teda potrebné doplniť písmeno R, ako spätný chod. Kto má ešte klasické auto s manuálnym riadením pozná týchto šesť úrovni aj poslepiačky a zadáva ich automaticky. Odpovedali ste rovnako automaticky aj na toto? Dajte nám vedieť.


Hádankou sme sa inšpirovali na portáli tips-and-tricks.co.
BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hádanka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.