VIDEO: Našiel stratené batoľa, ktoré mierilo na rušnú cestu. Z reakcie matky bol mladík šokovaný

Muž našiel dieťa, ktoré nikomu na pláži nechýbalo
Muž našiel dieťa, ktoré nikomu na pláži nechýbalo Zdroj: YouTube - repro. foto

Žena si vôbec nevšimla, že jej zmizlo dieťa. Keď jej ho muž vracal, ani nepoďakovala.

Príjemné popoludnie na pláži v britskom Dymchurchi zachránil mladík, ktorý našiel a vrátil stratené batoľa. To štvornožkovalo priamo k rušnej ceste plnej áut. Skutočnosť, že nikomu nechýbalo, muža zarazila rovnako ako reakcia matky, ktorej dieťa vrátil.

Matka si nevšimla, že jej zmizlo dieťa. Jej pasívna reakcia mladíka natoľko šokovala, že zverejnil z tejto udalosti video na sociálnej sieti. Pobúrení zostali aj ľudia na internete.


Pasívna reakcia matky, ktorej práve „zachránili“ dieťa a vrátili jej ho do náručia, je nepochopiteľná. Dokonca ani nezložila telefón, vzala si dieťa a odišla preč bez poďakovania.

Michael Currid (33) len krútil hlavou. Namiesto toho, aby našiel zúfalých rodičov, musel sa pýtať ľudí na pláži, komu patrí toto dieťa. Pri pátraní po rodičoch ho nakrútil na video jeho kamarát Lex Hartop (28). Ten zostal nechápavo stáť. „Ju to ani nezaujímalo? Nemala starosti? Ani nepoďakovala?“ písali ľudia do komentárov pod video na sociálnej sieti TikTok.

Dieťa muselo byť bez dozoru dlhší čas. Dostalo sa až na schody tesne pred rušnou cestou. Hľadanie Michaelovi zabralo asi päť minút, no je otázne, ako dlho sa dieťa vzďaľovalo od rodiny. Nikto ho nestrážil a nikomu ani nechýbalo.

„Boli sme šokovaní z toho, čo sa stalo. Chceli sme sa s týmto zvláštnym zážitkom podeliť s ostatnými. Nečakali sme takú veľkú odozvu,“ prezradil pre Daily Mail Lex.

LONDÝN/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zdravie

Dôležité udalosti