Žena zverejnila podvod na internete: Predstierala tehotenstvo, aby prepašovala do lietadla batožinu

Žena zverejnila na internete svoj podvod
Žena zverejnila na internete svoj podvod Zdroj: TikTok/Ashlin

Tvrdí, že sa dostala na palubu lietadla bez toho, aby ju odhalili.

Video na sociálnej sieti TikTok sa stalo virálnym. Mladá žena na ňom odhaľuje svoj podvod. Predstiera tehotenstvo, aby prepašovala do lietadla batožinu navyše. Použila ju ako tehotenské brucho, píše The Sun.

Užívateľka známa na TikToku ako Ashlin (@miniadventures) zverejnila video, ako si na toalete pripevňuje na telo extra batožinu a schováva ju pod širokou mikinou. Chce sa tak vyhnúť plateniu navyše. Na záberoch vyzerá ako žena v pokročilom štádiu tehotenstva.

@miniadvantures

My parents raised me better than this ##ballinonabudget ##nobodysgonnaknow ##traveltips ##cheaptravel ##traveltiktok ##shhh

how would they know bad girls club - Chris Gleason

K videu pridala aj komentár: „Keď si kúpite let za 44 dolárov (37 eur) a môžete si vziať iba batoh.“ V pozadí počuť populárne audio na TikToku, ktoré používa mnoho užívateľov „Nobody's Gonna Know“ (nikto to nebude vedieť).

V nasledujúcom videu dokazuje svojim sledovateľom, že sa do lietadla dostala bez problémov. Video si už pozrelo viac ako 16 miliónov ľudí.

Pod príspevkom sa objavuje množstvo komentárov. Ľudí zaujíma najmä to, ako prešla cez bezpečnostnú kontrolu.

@miniadvantures

Pushing the envelope ##ballinonabudget ##SimlishSessions ##cheaptravel ##traveltips ##traveltiktok ##shhh ##catchflights ##nobodysgonnaknow

how would they know bad girls club - Chris Gleason
USA/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Video

Dôležité udalosti