VIDEO: Vodičom sa naskytla scéna ako z akčného filmu. Na križovatke si to rozdali dva gangy opíc

Súboj gangov opíc.
Zdroj: Facebook/Wisrat Suwanphak

Video je hitom internetu.

Keď sa povie bitka gangov, väčšina ľudí si zrejme predstaví scény z filmov. Moment, ktorého svedkami boli vodiči v Thajsku, však bol skutočný. Píše Indian Express .

Bitka gangov opíc bola taká vážna, že priam ochromila dopravu v tamojšom meste Lopburi, ktoré sa nachádza asi 150 kilometrov severovýchodne od Bangkoku.

Video sa hromadne šíri sociálnymi sieťami. Na ňom vidno, ako dva gangy postupne naberali na sile, až si to napokon rozdali na miestnej križovatke.

Na videu vidno vodičov áut a motocyklov, ako čakajú na rezultát tohto drsného súboja, pričom niektorí sa radšej rozhodli z „bojiska“ zmiznúť.

Pod súboj gangov sa pravdepodobne podpísal hlad. V krajine totiž stále, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, platia prísne obmedzenia, ktoré bránia turistom vstúpiť do mesta a pre domácich platí zákaz vychádzania.

Súboj opíc je v tejto lokalite bežný, podľa autora videa Wisruta je však takáto masa doslova raritou. Dodal, že rozpustiť takýto počet proste nebolo možné.

Keď vraj vodiči začali na opice trúbiť, ich konfrontácia sa ešte vystupňovala. Niekoľko zvierat utrpelo zranenia rôzneho rozsahu, na ceste tiež bola krv. Všetko sa skončilo až vo chvíli, kým vedúci jedného z gangov uznal porážku a stiahol sa.

#เปิดศึกอีกครั้ง ลพบุรีเมืองลิง วัยรุ่น ยกพวกตีกัน อีกแล้วหวะ #ปิดถนนรถติดเป็นแถว

Uverejnil používateľ Wisrut Suwanphak   Nedeľa 25. júla 2021

Zdroj: Facebook/Wisrut Suwanphak

LOPBURI/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Opice

Dôležité udalosti