Muž si myslel, že prechádza cez kaluž. Jeho zmiznutie je hitom internetu

Záber z videa.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/JAIN KHABAR

Situácia rozosmiala aj jeho manželku.

Každému sa už asi stalo, že šliapol do kaluže, o ktorej sa domnieval, že je hlboká maximálne pár centimetrov a že sa veľmi nezamočí. Píše deadlinenews.com.

Hlavný hrdina nasledujúceho videa však, nanešťastie, skončil v hĺbke zhruba troch metrov. Zábery sa na internete šíria veľmi rýchlo.

Martin Lewis s manželkou Rachel si pred pár týždňami užívali dovolenku na Maldivách. Pri jednom z výletov ho žena presvedčila, že si urobia prechádzku na druhom konci ostrova Fuvahmulah, kde boli ubytovaní.

Do cesty sa im postavila rozľahlá mláka, ktorá však nevyzerala byť príliš hlboká. Nadávajúci Martin sa rozhodol nehľadať cestu okolo, vyzul si sandále a vybral si miesto, kde bola kaluž najužšia.

Rachel sa rozhodla jeho prekračovanie mláky nakrútiť, a tak sa nedá vylúčiť, že o zradnosti tamojších kaluží vedela dopredu.

Martin každopádne učinil krok do stredu kaluže a vzápätí zmizol pod hladinou. Jeho obavy o stav svetlých nohavíc, ktoré predtým prejavil, sa ukázali ako opodstatnené.

„Bolo mi jasné, že si trochu namočím nohy, možno aj nohavice. Bol som v šoku, keď som do tej diery spadol a stále sa potápal ku dnu. Mohla byť tak tri metre hlboká,“ uviedol Martin.

Kým k hladine stúpali bubliny, manželka statočne dusila smiech a pokračovala v nakrúcaní. O pár sekúnd neskôr sa Martin vynoril a na tvári mu bolo vidno prekvapenie s hnevom. V tej chvíli to však už Rachel nevydržala a rozosmiala sa.


Zdroj: YouTube/JAIN KHABAR

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Maldivy

Dôležité udalosti