Vo Veľkej Británii zatkli mliekara, podozrivo skoro rozvážal mlieko

Zadržali mliekára, ktorý rozvážal príliš skoro mlieko
Zdroj: Facebook / Aycliffe Today

Podozrivá im bola aj jeho dodávka a vzhľad.

Až bizarný prípad zatknutia zažil vodič dodávky rozvážajúci mlieko v anglickom meste Newton Aycliffe. Polícia ho zadržala, pretože podozrivo skoro rozvážal mlieko a podobal sa na istého lupiča. Vypočúvali ho niekoľko hodín, uviedol portál novinky.cz.

Celá situácia sa vraj uskutočnila nasledovne. Svoju prácu začal vodič v deň zatknutia o piatej hodine ráno a rozvážal mlieko po pravidelných adresách. Keď bol pri obchode so zmiešaným tovarom v Greenfielde, všimli si ho policajti. Tí ho následne začali prenasledovať.

Všímavý vodič zavolal šéfovi a upozornil ho, že ho asi zastaví polícia, nech teda počíta s jeho zdržaním. Tak sa aj stalo. Polícia muža zastavila, skontrolovala, položila mu niekoľko otázok a nechala ho ísť.

Problém však nastal o niekoľko minút, keď mu tri policajné autá zablokovali dodávku. Príslušníci polície ho následne vytiahli z auta a zadržali. Nepomohli ani jeho slová, že je iba vodič, ktorý rozváža mlieko. Túto skutočnosť neskôr potvrdil aj majiteľ firmy rozvážajúcej mlieko Russ Gibson.

COFFEE BREAK Aycliffe Business Park Milk Man Russ Gibson answers our 20 questions over a cuppa in our latest business mag: http://www.aycliffetoday.co.uk/AT_Business_Issue_39.html

Uverejnil používateľ Aycliffe Today Piatok 29. marca 2019

Russ Bibson - majiteľ firmy na rozvoz mieka. Zdroj: Facebook/Aycliffe Today

Polícii bolo podozrivé, že muž jazdil s dodávkou po uliciach v tak skorých hodinách. Pre majiteľa firmy bolo najhoršie, že predmetom vyšetrovania bola aj dodávka, a tak tovar z nej musel preložiť a sám aj rozviesť.

Situácia sa napokon vysvetlila a približne o siedmej hodine ráno vodiča prepustili. Okrem skorej jazdy bol orgánom podozrivý aj vzhľad muža. Podobal sa totiž na lupiča, ktorý v ten istý deň vykradol v danej oblasti obchod a dodávkou odišiel z miesta činu. Keďže sa polícii nepozdávali vodičove odpovede po prvom zastavení vozidla, rozhodli sa ho zadržať.

Vodič je však nevinný a po zásahu jeho šéfa do vyšetrovania boli obvinenia stiahnuté.

BRITÁNIA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zadržanie

Dôležité udalosti