Trúfne si na neuveriteľnú výhru ďalší Slovák? V hre je až 90 mil. EUR!

Eurojackpot
Eurojackpot Zdroj: Tipos

Výhrou 90 mil. eur v hre Eurojackpot by sme prekonali aj minuloročný rekord, keď hráč zo Slovenska vyhral takmer 59 mil. eur.

Slovenskí hráči majú tento týždeň šancu vyhrať neuveriteľnú 90-miliónovú výhru v medzinárodnej lotérii Eurojackpot. Jackpot už rásť nebude - hranica 90 mil. eur je najvyššia výhra, akú môže hráč v jackpote tejto obľúbenej lotérie vyhrať.

V prípade, ak zvíťazí hráč zo Slovenska, prekoná aj všetky doterajšie slovenské rekordy. Napríklad aj výhercu, ktorý v polovici októbra 2020 svojou stávkou pokoril Eurojackpot vo výške 58 807 427,70 EUR.

Rozprávkovú výhru vlani získal hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS na východnom Slovensku. „Pripomeniem, že hráč sa v lotérii Eurojackpot spoliehal na jeden náhodný tip, ku ktorému si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Celú stávku si predplatil na dve žrebovania a zaplatil za ňu 6 EUR," pripomenula Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Teraz majú hráči zo Slovenska možnosť tento jackpot ešte prekonať. V hre je totiž fantastických 90 mil. EUR. „Slovenskí hráči majú zakaždým rovnaké šance uspieť v hre o fantastickú výhru ako hráči z iných krajín, v ktorých hrajú lotériu Eurojackpot. Ak by tento piatok (13. augusta) získal 90-miliónový Eurojackpot hráč zo Slovenska, išlo by o historicky najvyššiu výhru, aká bola dosiahnutá v lotériách, ktoré prevádzkuje spoločnosť TIPOS," povedala Skokanová.

Dodala, že hlavnú výhru v histórii Eurojackpotu získal doteraz Slovák len raz, ale miliónové výhry v druhom poradí získali slovenskí hráči už viackrát (viď tabuľka nižšie).

Zdroj: Tipos

Slovensko sa do medzinárodnej lotérie Eurojackpot zapojilo po prvýkrát 9. októbra 2015. Do tejto obľúbenej medzinárodnej lotérie je momentálne zapojených 18 členských štátov (Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Nemecko, Maďarsko, Island, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko).

BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.