VIDEO: Sociálnymi sieťami sa šíri nová nebezpečná výzva. Lekári z nej majú nočnú moru

Milk Crate Challenge.
Zdroj: Reproftoo: YouTube/Ozzy Man Reviews

Nebezpečná zábava potom končí jedným z dvoch spôsobov.

Na internete sa medzi mladými šíri nová výzva. Ľudia lezú po prepravkách od mlieka a snažia sa nespadnúť, väčšine sa to však nepodarí. Pred touto nebezpečnou zábavou teraz varujú americkí doktori.

Mladí ľudia v Spojených štátoch amerických sa bavia novou nebezpečnou výzvou. Postavia si pyramídu z prepraviek od mlieka, šplhajú nahor a potom zídu dole.

Nebezpečná zábava potom končí jedným z dvoch spôsobov. Buď človek hrdinsky vyšplhá až na vrchol a druhou stranou zíde dole alebo spadne na zem.

Práve pády sú však častejším koncom a nemálo mladých už pre to skončilo v nemocnici. Proti takzvanej Milk Crate Challenge preto teraz bojujú doktori.

„Je to najväčšia vec, ktorá sa teraz deje v každom susedstve,“ povedal pre denník Washington Post Derek, známy na sociálnych sieťach ako Itsbizkit. „Keď prídete do akéhokoľvek parku, uvidíte tam teraz prepravky,“ doplnil.

Nadšený však z tejto zábavky nie je ortopedický chirurg Shawn Anthony. „Je to možno horšie než pády z rebríka, je totiž veľmi ťažké pripraviť sa na pády, ktoré som videl. Ich kĺby sú vo veľkom ohrození,“ uzavrel.


Zdroj: YouTube/Ozzy Man Reviews

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti