VIDEO: Trapas v priamom prenose. Ministerku počas rozhovoru navštívil syn s mrkvou v tvare falusu

Syn novozélandskej ministerky narušil rozhovor.
Zdroj: Twitter/ Carmel Sepuloni

S trápnymi situáciami z videohovorov sa počas pandémie roztrhlo vrece. Najnovšou „obeťou" sa stala členka novozélandskej vlády Carmel Sepuloniová, ktorú počas rozhovoru pre rozhlasovú stanicu Radio Samoa nečakane navštívil jej syn, informuje portál Stuff.

Chlapec sa prišiel pochváliť s mrkvou s falickým tvarom, ktorú práve našiel v nákupe, no do miestnosti vkročil práve keď Sepuloniová, ktorá je ministerkou sociálneho rozvoja, odpovedala na otázku moderátora.

Syn si rýchlo uvedomil, že má oveľa väčšie publikum a rozhodol sa si svoju chvíľku slávy naplno užiť. Matka sa mu snažila zvláštne tvarovanú mrkvu zobrať, no chlapec sa nedal a demonštratívne zeleninu ešte raz ukázal do kamery.

Sepuloniová v sebe nezaprela zmysel pre humor a video zachytávajúce trápnu situáciu zverejnila na sociálnej sieti.

„Ten moment, keď robíte naživo rozhovor cez Zoom a do miestnosti vkročí váš syn, ktorý začne kričať a mávať so zdeformovanou mrkvou pripominajúcou istú časť mužského tela," napísala ministerka k videu a dodala: „Áno, naťahovali sme sa o mrkvu, a áno, teraz už sa na tom smejem, no vtedy mi to až také vtipné neprišlo!"

 

AUCKLAND/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zoom

Dôležité udalosti