Žena chcela cez Facebook vypátrať náhradnú rodinu. Stalo sa však niečo nečakané

Stretnutie muža s jej dcérou.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/The Lincolnite

Na tejto sociálnej sieti uverejnila fotografiu.

Blednúca čiernobiela fotografia uverejnená na istej facebookovej stránke mala nečakaný dôsledok. Vďaka nej sa totiž žena po 58 rokoch, teda prakticky od narodenia, znovu stretla so svojim otcom. Píše The Lincolnite.

Brian Rothery (83) nevidel svoju dcéru Julie Lundovú od čias, keď bola ešte bábätko, a vzdal sa nádeje, že ju ešte niekedy uvidí.

Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď v skupine venovanej starým fotografiám v meste Dewsbury v britskom New Yorkshire uverejnila fotografiu v nádeji, že si niekto spomenie na rodinu, ktorá sa o ňu starala.

Nesmierne ju potešilo, že sa jej ozvali členovia rodiny, ktorá sa o ňu starala. Julii to však nedalo a chcela vedieť, ako je na tom jej biologický otec, s ktorým nebola celý život. Nevedela ani to, či ešte žije.

Obrátila sa preto na ostatných užívateľov skupiny, či by jej nepomohli ho vystopovať a neposkytli zaujímavé informácie.

Takto sa jej podarilo zistiť, že ju v čase, keď bola bábätkom, každý týždeň navštevoval a že ho veľmi ranilo, keď s matkou odišla bývať preč.

Napokon sa podarilo vypátrať aj samotného otca. „Bez ľudí z Dewsbury by k tomu nedošlo. Tak veľa rokov som chcela nájsť svojho otca, avšak bez týchto informácií by som to nedokázala,“ uviedla.

Ako dodala, veľa to pre ňu znamená. „Tento rok som prišla o mamu a otčima a, naopak, získala som otca a krásnu nevlastnú matku. Je to neuveriteľné,“ rozplývala sa Julia s dôvetkom, že ju trochu mrzí čas, ktorý stratili.

Slová ťažko nachádzal aj samotný otec. „Je to akoby sa stal zázrak, a to ja teda na ne neverím. Dostal som správu s otázkou, či poznám Juliu Lundovú. O chvíľu na to ďalšia otázka, a síce či poznám niekoho, kto sa volá Julie? Odpovedal som, že áno. Ihneď som si pomyslel: Bože môj, ona sa objavila,“ hovorí Brian Rothery. Ako uzavrel, teraz si chce čo najviac užiť spoločné chvíle so svojou nájdenou dcérou.


Zdroj: YouTube/The Lincolnite

NEW YORKSHIRE/tvnoviny.sk

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Otec

Dôležité udalosti