Zaujímavosti

Osem najhorších rodičov na svete: Niektorí sú schopní neuveriteľných šialenstiev

a98067_bad-parent_7-mini-van-pimp.jpg

Niektorí ľudia by skrátka nemali mať deti. Lebo to, čo im robia, sa skrátka nedá tolerovať. Pozrite si rebríček toho najhoršieho.

Nevhodné darčeky, zvláštne tresty, nedbanlivosť, zneužívanie, ponižovanie atď. Nie každý na tomto svete je stvorený na to, aby bol dobrý rodič. A nie každý by mal byť rodič. Ak sa plánujete správať ako jeden z nasledujúcich príkladov, radšej si to dobre rozmyslite a urobte svetu láskavosť - nerozmnožujte sa! Trpia tí najnevinnejší.

1. Matka, ktorá sedemročnej dcére kúpila na narodeniny plastiku pŕs


Sarah Burgová si o sebe myslí, že je „živá Barbie". Preslávila sa tým, že utratila státisíce na rôzne operácie, ktoré z nej mali spraviť populárnu dievčenskú hračku. Svojej dcére Poppy dala na siedme narodeniny naozaj netradičný darček.

„Poppy ma prosila, aby som jej kúpila operáciu pŕs. Tak som jej dala 10-tisíc dolárovú poukážku na plastiku, ktorú môže použiť v šestnástich, odkedy to je legálne. Ak jej narastú pekné prsia prirodzene, môže si dať za tie peniaze spraviť niečo iné," vysvetľuje 50-ročná mama.

2. Rodičia, ktorí nechali vlastné dieťa vyhladovať na smrť, zatiaľ čo sa starali o virtuálne dieťa

Juhokórejský pár zatkli potom, čo v ich byte našli mŕtve trojmesačné batoľa. Príčina smrti - vyhladovanie. Dieťa malo údajne doma denne tráviť niekoľko hodín úplne samé. Rodičia zatiaľ trávili čas v internetovej kaviarni, kde vychovávali virtuálne dieťa menom Anima.

Dvojici sa začal rozpadať život. Nemali prácu a dieťa sa im narodilo predčasne. Aby utiekli z depresií každodenného života, našli si svet lepší a krajší - virtuálny. Zašlo to tak ďaleko, že napokon stratili úplne kontakt s realitou a o svoje reálne dieťa prišli. Incident vyvolal v Južnej Kórei obrovské pobúrenie a viaceré organizácie začali opäť poukazovať na nebezpečenstvo internetovej a počítačovej závislosti.

3. Matka, ktorá zorganizovala bitku dcéry so spolužiačkou


Ako by sa nemali riešiť konflikty v škole? Bitkou. Odpovie každý normálny človek. Sandra Padilla Miranda z Floridy má však iný názor. Pre dcéru a jej sokyňu zorganizovala bitku pri jej dome. Dav sledoval, ako si dievčatá vo veku 14 a 17 rokov rozdávajú údery. Sandra dokonca svoju dcéru povzbudzovala: „Udri silnejšie!". Navádzala ju tiež na uhryznutie a ďalšie „ťahy".

Účasť na bitke najskôr matka odmietala, no napokon ju usvedčilo video, ktoré na Facebook zavesil jeden zo svedkov bitky. Sandra sa potom obhajovala, že nechcela, aby dlhotrvajúci spor jej dcéry so spolužiačkou pretrvával, a tak ho chcela takýmto spôsobom ukončiť raz a navždy. Matku napokon obvinili z týrania detí a zlú výchovu. Obe dievčatá vyhodili zo školy.

4. Rodičia, ktorí ponúkali svoju dcéru za auto


Dvojica z amerického štátu Georgia sedí vo väzení za to, že predajcovi ojazdených áut ponúkali sexuálne služby dcéry výmenou za výhodnejšie splátky auta. Predajca skončil vo väzení takisto.

Rodinka Davisových si na splátky kúpila ojazdený karavan Dodge. Namiesto toho, aby mesačne platili 281 dolárov, ponúkli predajcovi Robertovi Beardenovi niečo iné - vlastnú dcéru. Trojicu zatkli v roku 2010 a odsúdili za zneužívanie detí. Matka Sandra dostala osem rokov, otec a predajca áut desať.

5. Opitý otec, ktorý nechal šoférovať osemročného syna

Billy Joe Madden si chcel počas cesty zdriemnuť, no nechcel zastavovať. Dostal teda „skvelý" nápad. K volantu pustil len osemročného syna. Druhý, štvorročný syn, zatiaľ sedel nepripútaný vzadu. Najmenej prekvapujúci fakt celého tohto príbehu je, že otec bol pod vplyvom alkoholu.

6. Otec, ktorý dal dcére stredoveký trest


Ako potrestáte dcéru tínedžerku, ktorá išla na párty bez vášho povolenia? Rozkážete jej, aby sa vyzbrojila a bojovala s vami dreveným mečom. Teda, aspoň tak to urobil podľa polície muž v americkom meste Seattle. Polícia tiež dodáva, že Fremon Seay svoju dcéru niekoľkokrát udrel a pred stredovekým duelom ju zbil palicou. Dievča po dvojhodinovom súboji odpadlo od únavy.

Rodičia dcéry sú nadšencami Stredoveku a často sa zúčastňujú na imitácii bitiek z tejto doby. Podľa nich potrestali dievča správne.

7. Rodičia, ktorí pre hádku zabudli dieťa na parkovisku

Dvojica „zodpovedných" rodičov sa pohádala na parkovisku pri obchodnom centre. No a keďže obaja prišli na vlastnom aute, v zúrivosti nasadli a odišli vlastnou cestou. Nerozmýšľali pritom, kde je dieťa. Až keď sa doma stretli, zistili, že ho ani jeden z nich nezobral. Následne začalo vyčítanie a vyhováranie sa typu: „Myslel som, že ho máš ty." Opusteného osemmesačného chlapčeka našiel na parkovisku v kočíku 23-ročný Lorenzo Carse. „Nebol ani pripútaný, len tak tam sedel. Na slnku. Bol trochu dehydratovaný, ale inak v poriadku," opísal „nález" mladík.

8. Matka, ktorá donútila syna nosiť po ulici strápňujúci nápis


Ronda Holderová bola natoľko sklamaná z akademických výsledkov svojho 15-ročného syna, že ho donútila nosiť po uliciach floridskej Tampy Bay ponižujúci nápis. Poslednou kvapkou v pohári trpezlivosti bolo vraj pre matku to, keď syn James Mond III. prepadol z telesnej výchovy. Ani jeden z rodičov Holderových nemá ukončenú strednú školu, no matka tvrdí, že chce pre syna viac. Ten však nemá záujem študovať.

NEW YORK/ TVNOVINY.sk,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti