Zaujímavosti

Dom manželov napadli jedovaté pavúky. Zo stien ich vyliezlo 6-tisíc!

dom.JPG
Zdroj: YouTube

Pár sa musel z drahého domu odsťahovať. Vyhnať pavúky sa nepodarilo dvom firmám, teraz sa o to snaží ďalšia. Budú sa môcť Trostovci niekedy vrátiť naspäť?

Manželia Brian a Susan Trostovci si ešte v roku 2007 kúpili dom za 450-tisíc dolárov. Kto by sa netešil z takej nehnuteľnosti? Výborná lokalita, obrovský pozemok, bývanie, aké si nemôže dovoliť každý. Idylka sa zmenila v momente, keď ich dom začali napádať pavúky. Susan si  najprv jedného všimla pri sprchovaní. Spláchla ho vodou, no nevenovala mu veľkú pozornosť.

Pavúky však po čase doslova zaplavili celý dom. Manželia oslovili dve spoločnosti, ktoré ich mali vyhubiť. Ani jednej sa to nepodarilo a pavúkov bolo stále viac. Ešte v roku 2008 podali Američania žalobu na predošlých majiteľov domu, ktorí ich zrejme neupozornili na to, že v dome nebudú sami.

Zdroj: wikipedia.com

Dom zakryli obrovskými plachtami, ktoré môžu zvonku pôsobiť ako cirkusové šapitó. Dovnútra vpúšťajú smrtiaci plyn, ktorý má pavúky aj ich nakladené vajíčka zahubiť. „Po tomto nažive určite nezostanú," povedal veliteľ zásahu Tim McCarthy. Či manželia plánujú opätovné sťahovanie do domu, známe nie je. Hoci odpoveď je viac ako istá...

KANSAS / HuffingtonPost / K.Konkoľ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti