Zaujímavosti

Toto je určite najstaršia žena na Facebooku. Uhádnete, koľko má rokov?

anna.jpg

Sociálna sieť má v podmienkach, že konto si môžu založiť len ľudia, ktorí sa narodili najneskôr v roku 1905. Anna je ale narodená v roku 1900, preto musela pri registrácii klamať .

Ak niekto klame o svojom veku, tak sú to väčšinou ženy alebo tínedžeri, ktorí si chcú kúpiť alkohol alebo cigarety. Dokonca klamú o svojom veku aj tí, ktorí by sa chceli prihlásiť na Facebook, ale ešte sú naň primladí. Tento prípad je ale výnimočný. Na veku si musela ubrať Anna Stoehr, ktorá má 114 rokov.

Sociálna sieť má v podmienkach, že konto si môžu založiť len ľudia, ktorí sa narodili najneskôr v roku 1905. Anna je ale narodená v roku 1900, preto musela pri registrácii klamať a podľa Facebooku má 99 rokov. Rozhodne však patrí medzi najstarších užívateľov, ak aj nie je jediná.

Titul najstaršej obyvateľky už má od mesta Minnesota. So súčasnými výdobytkami technikmi sa stretla pred pár týždňami, ale nerobí jej problém používať FaceTime, vyhľadávať v Google. Na Facebook nie je nahnevaná, ale Markovi Zuckerbergovi poslala list, v ktorom mu odkázala, že je stále tu.

https://www.youtube.com/watch?v=-XDf4jCwevM


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.