Zaujímavosti

Absolvovali by ste túto hrôzu zadarmo?

Bez názvu.png

Najstrašidelnejší dom na svete má na čakacej listine 24-tisíc ľudí. Všetci chcú zažiť horor na vlastnej koži.

Ak ste si mysleli, že búdka na kolotočoch s nápisom strašidelný dom je hrôzostrašná atrakcia, video pod článkom si radšej ani nepúšťajte. V kalifornskom San Diegu totiž existuje najstrašidelnejší dom na svete, v ktorom pustí do gatí aj ten najväčší odvážlivec.

Exkluzívny strašidelný dom McKamey Manor má na čakacej listine 24-tisíc ľudí. Títo šialenci chcú dobrovoľne zažiť hrôzu, ktorú doteraz videli len v horore. Z McKamey Manoru totiž odchádzajú desiatky ľudí s trčiacim sopľom a urevanými očami.

Niet sa čomu čudovať. V dome hrôzy vás budú mučiť, zviažu vás, nalejú na vás falošnú krv, zavrú do klietky s hadmi a pavúkmi a čerešničkou na torte bude to, že vás donútia zjesť rôzne nechutnosti.


Zakladatelia tejto atrakcie Russ McKamey (55) a jeho priateľka Carol Schultz uisťujú, že žiadna ďalšia návšteva nie je rovnaká. Každý rok vznikajú z tohto miesta nové promo videá a na ich oficiálnej stránke môžete prejaviť záujem o návštevu, ktorá je zadarmo. Musíte mať však nad 21 rokov. Ak máte odvahu, pozrite si nasledujúce video.

Myslíte, že je normálne si takto dobrovoľne ubližovať? Absolvovali by ste to? Pár na hororový dom údajne minul viac ako 500-tisíc dolárov (približne 632 591 eur).

Promo z roku 2013

https://www.youtube.com/watch?v=vl6CGlBVpCA

Promo 2014

https://www.youtube.com/watch?v=zdAU-HSxRp0


SAN DIEGO/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti