Zaujímavosti

Experiment odhalil povrchnosť: Stačí slovo "bio" a ľudia sa idú potrhať

1414070202098_wps_36_Dutch_duo_test_food_exper.jpg
Zdroj: Lifehunters

Internetoví zabávači našli svoje obete na festivale zdravého jedla. Ľuďom tvrdili, že jedlo z fast foodu je bio pochúťka. Všetci si ho pochvaľovali.

Dvaja holandskí internetoví zabávači si tentoraz našli obete na festivale zdravého jedla. Stravníkov bio jedla veľmi rýchlo presvedčili, že pochúťky zo známeho fast foodu sú v skutočnosti organické a zdravé dobroty.

„Väčšina ľudí v Holandsku neustále hovorí o zdravej organickej strave. Chceli sme preto zistiť, či títo „odborníci" na zdravé stravovanie rozpoznajú rozdiel medzi jedlom z fast foodu a bio jedlom," povedal jeden z tvorcov videa Erik Hensel, ktorý sa z reakcií ľudí náramne bavil.

Fastfoodové jedlo pekne nakrájali, zapichli doň vlajočky a na festivale bio jedla sa tvárili, že ponúkajú len zdravé a čerstvé dobroty. „Je to výborné. Chutí to veľmi čerstvo a zdravo," takto zneli reakcie ľudí.


Na otázku, či je ich servírované jedlo iné ako jedlo z fast foodu odpovedali jasne: „Je to veľký rozdiel. Toto jedlo je čerstvé, zdravé a chutné."

Dvojica mladíkov po pokuse skonštatovala: „Ak ľudí presvedčíte, že je niečo zdravé, budú tomu veriť."

Chalani pridávajú podobné virálne videá na stránku lifehunters.tv. Ich zmysel pre humor sa však nemusí každému pozdávať (napríklad tým, ktorých nachytajú).

Ak vás tento pokus zaujal, pozrite si všetky reakcie na videu. Zrejme aj vás pobavia.

https://www.youtube.com/watch?v=PKuwBJa852o

 

HOLANDSKO/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.