Zaujímavosti

Len nedávno sa naučila chodiť a už tancuje. Pozrite sa, ako sa vlní v rytme piesní od Beyoncé

Malá Bobbi sa len nedávno naučila chodiť a už tancuje na pesničky od Beyoncé
Malá Bobbi sa len nedávno naučila chodiť a už tancuje na pesničky od Beyoncé Zdroj: YouTube.com

Tanečné kreácie ukazuje v súťažiach. Mama do nej už investovala viac ako 6500 eur.

Iba pred piatimi mesiacmi sa naučila chodiť a už krúti bokmi na pódiu v rytme skladby Single Ladies. Bobbi Boyden, v Británií známa ako Baby Beyoncé, si na vystúpenia oblieka čierny trikot a kučeravú parochňu. Vystupovanie pred publikom sa stalo súčasťou jej života.

Jej mama, 32-ročná Stephanie tvrdí, že Bobi je skutočná diva. Vybehne na pódium v momente keď zakričia jej meno a kričí keď z neho musí odísť. „Bobbi je ako malá Beyoncé, naozajstná malá madam," vyjadrila sa na adresu dcéry Stephanie. „Miluje pozornosť, miluje pódiá, musím ju v tom podporovať," dodala mama malej divy. So svojimi tanečnými kreáciami sa malá Bobbi predstavila aj v niekoľkých súťažiach.

Keď zapli hudbu, Bobbi začala vrtieť bokmi. Sledovala videoklipy od Beyoncé a začala kopírovať jej pohyby. „Nesmierne si to užíva, čo je pre mňa najdôležitejšie. Som veľmi rada, pretože je šťastná," vyjadrila sa Stephanie.

Mama malej tanečníčky sa rozhodla jej talent podporiť aj finančne. Minula takmer 6500 eur na rôzne kostýmy a prihlášky do súťaží. „Kostým stojí v priemere 250 eur a malá Bobbi si ho oblečie približne dvakrát a vyrastie z neho. Nechcem na nej šetriť," konštatovala Stephanie. „Keď vidím jej úsmev počas vystúpenia v nových kostýmoch, stojí to za všetky peniaze," dodala.

Bobbi často vystupuje s krídlami a kráľovskou korunou. „Make-up jej nedávam, na to si počká kým bude mať päť rokov. Zatiaľ jej postačí rúž a lak na nechty," uzavrela v rozhovore mama malej tanečníčky.


ESSEX/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.