Zaujímavosti

Kuriózna zoznamka! Hrobári na nej balia patologičky

Nová nádej pre pracovníkov pohrebníctva! Na svete je nová zoznamka (ilustračné foto)
Nová nádej pre pracovníkov pohrebníctva! Na svete je nová zoznamka (ilustračné foto) Zdroj: Shutterstock.com

Stránka má pomôcť ľuďom z pohrebnej branže nájsť si životných partnerov.

Predstavte si, že pracujete v pohrebníctve. Ako by ste si našli rovnako zmýšľajúceho človeka, s ktorým môžete hovoriť o bežných veciach? Ľudia, ktorí pracujú v tomto priemysle majú problém nadviazať nové známosti. Existuje však stránka, ktorá prináša riešenie.

Volá sa „dead meet" a pomáha ľuďom z pohrebnej branže nadviazať vzťahy s ľuďmi s podobnými záujmami. Konverzácia sa tam pokojne môže posunúť do temnejších tém bez toho, aby mali užívatelia strach, že sa človek na druhej strane zľakne.

Ľudia, ktorí hľadajú lásku sa jednoducho registrujú na stránke a píšu si s podobne naladenými ľuďmi. Dohadujú si stretnutia, spoznávajú sa - podobne ako pri bežných zoznamkách. Stránku vytvorila Carla Valentine potom, ako začala byť frustrovaná z mnohých pokusov nájsť si známosť mimo pohrebných služieb.

Zdroj: dead-meet.com

Najväčší problém podľa nej je, že ak pracujete ako kremačný technik, patológ, či preparátor, ľudia chcú vedieť o vašej profesii, čo najviac. „Chcela som len komunikovať s ľuďmi, čo mi rozumejú," povedala Carla. „Hľadám si priateľov, ktorí sa venujú rovnakej profesii ako ja. Nechcem byť v kontakte len s kolegami. Rada by som si našla partnera, s ktorým môžeme debatovať do skorých ranných hodín," vysvetlila.

„Ak sa ma niekto opýta na môj deň, chcem odpovedať pravdivo a nepremýšľať nad tým, čo ešte normálny človek unesie," posťažovala sa Carla. Jej stránka má aktuálne viac ako 5-tisíc členov. Vďaka nej si už zopár ľudí dalo dokonca rande.

LONDÝN/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti