Zaujímavosti

Trpí vzácnou chorobou. Napriek tomu zarába viac ako 12-tisíc eur

Holly Smith zarobí v rôznyc súťažiach tisíc eur mesače
Holly Smith zarobí v rôznyc súťažiach tisíc eur mesače Zdroj: YouTube.com

Osem hodín denne trávi na internete. Zapája sa do súťaží.

Holly Smith trpí vzácnou poruchou žalúdka a má nádor na nohe. Zdravotný stav jej neumožňuje nájsť si prácu. Aby pomohla rodine a deťom, čas ktorý by mala tráviť v práci využíva rovnako efektívne - zapája sa do súťaží. Denne sa prihlási až do ôsmich stoviek.

„Ročne prinesiem do domácnosti viac ako 12-tisíc eur," prezradila v rozhovore Holly. Vyhrala zájazd na Gran Canariu za 3200 eur a v zbierke cien má aj chladničku, umývačku riadu, televízor, hernú konzolu a rôzne vstupenky na koncerty. Vyhrala aj trojročnú zásobu zubnej pasty, polročnú zásobu toaletného papiera a zájazd na britský ostrov Man.

Ešte aj svadbu riešila cez kupóny a súťaže. Vyhrala zľavu v supermarkete, vďaka ktorej zaplatila za zákusky. Ďalších 1200 eur vyhrala v hotovosti a zaplatila nimi za recepciu. Luxusnú limuzínu prenajala za 50 eur, čo je oveľa lepšia cena ako pôvodných 320.

„Poštár nám niečo doručí takmer každý deň. Už ani nemusí klopať. Súťaže mi pomáhajú bojovať s bolesťami, ktoré mi spôsobuje choroba," vysvetlila svoje pocity žena. „Keby som mohla pracovať, pracovala by som. Nie som z tých, čo si len tak sadnú pred telku a pozerajú seriály," pokračovala. Sľubuje, že keď sa jej stav niekedy zlepší, nájde si serióznu prácu.

So súťažami začala Holly keď mala 21 rokov. Diagnostikovali jej ochorenie, ktoré spôsobuje kŕče. Tie spôsobujú, že sa jej žlč nemôže dostať do tráviaceho traktu. Choroba je taká výnimočná, že ňou na celom svete trpia len štyria ľudia. Okrem toho ju trápi nádorové ochorenie nohy, pre ktoré ťažko chodí.

„Musím niečo robiť, aby som sa rozptýlila a tieto súťaže vo mne vzbudzujú kreativitu. Musím používať rozum, vymýšľať slogany a vysvetľovať, prečo mám vyhrať práve ja," prezradila Holly Smith. Vyhrať môže všetko od psieho žrádla až po 3200 eur v hotovosti. Najzvláštnejšia cena, ktorú mladá žena vyhrala bolo DVD o ťahaní karavanov. Raz dokonca vyhrala 6-tisícový lyžiarsky zájazd, na ktorý však nemohla ísť pre svoje problémy s nohou.

https://www.youtube.com/watch?v=3CYatvVxxJM


NORFOLK/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.