Zaujímavosti

Toto tu ešte nebolo! Chlap sa nechal "zožrať" anakondou pre televíznu šou

ddd.png
Zdroj: YouTube

Pozrite si upútavku a vysvetlenie, ako je to možné. Šialenec aj anakonda experiment prežili. Celé video zverejnia už v decembri.

Zaujímalo vás niekedy, ako to vyzerá, keď had zožerie svoju obeť zvnútra? Odpoveď na túto otázku vám dá Paul Rosolie (26). Dokumentarista sa totiž nechal zaživa zožrať vyše 9-metrovou anakondou v amazonskej džungli. Celá senzácia sa odvysiela už 7. decembra na Discovery Channel.

Žiaden krvák však nečakajte. Američan nie je až taký blázon, preto sa odel do špeciálneho obleku, ktorý ho ochránil pred žalúdočnými šťavami hada. Oblek má taktiež zabudovaný dýchací prístroj a lano, ktoré ho vytiahlo von. Aby sa stal pre hada zaujímavou korisťou, špeciálny odev si namočil do krvi prasaťa.Táto anakonda totiž obľubuje divé prasatá, srnky, kapybary (najväčší žijúci hlodavec pozn. red.) a kaimany. 

Zdroj: Facebook

Po tom, čo sa na internete objavila upútavka na túto senzáciu, ihneď sa ozvali ochranári. Paul ich ubezpečil, že anakonde sa nič nestalo. Obrovského hada našiel v amazonskom pralese spolu s jeho tímom. Ochranári sú však stále skeptickí a nad týmto pokusom krútia hlavou. Niektorí odporcovia dokonca spísali petíciu, aby sa dokument v televízii neodvysielal.

„Som milovník zvierat a nikdy by som žiadnemu neublížil," prezradil Paul, ktorého prezývajú Indiana Jones Amazónie.

Pozrite si strhujúcu upútavku. A ak vás zaujme, v decembri si kliknite na článok, v ktorom odhalíme celý tento experiment.


USA/DailyMail,DailyTelegraph,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.