Zaujímavosti

Nemáte v chladničke miesto? Američan prišiel s revolučným riešením

Zariadenie využíva veľmi silné magnety
Zariadenie využíva veľmi silné magnety Zdroj: YouTube

Brian Conti vynašiel revolučné magnetické zariadenie, vďaka ktorému fľaše budú visieť zo stropu.

Dostal názov bottleLoft a je to vecička, ktorú nalepíte do chladničky. Pomocou magnetu fľaše udrží na vrchu chladničky. Vďaka zariadeniu ušetríte veľa miesta a na poličky naukladáte jedlo, iné nápoje a ostatné veci.

Unikátna vecička udrží tri štandardné fľaše. Tím tvorcov aktuálne hľadá sponzorov, novinku chcú začať predávať za 15 eur. Využíva neodýmové magnety, najsilnejšie na trhu. S nápadom prišiel dizajnér Brian Conti zo Severnej Karolíny. „Napadlo mi to, keď som riešil problém, čo mám urobiť s preplnenou chladničkou," povedal 46-ročný vynálezca. „Keď som kúpil šesť, či dvanásť pív a dal som ich do chladničky, nezostalo mi takmer žiadne voľné miesto. Vtedy som si povedal, že by bolo super ich zavesiť," dodal.

Pôvodne používal štandardné magnety. Až časom ich vymenil za špeciálne, aby bol jeho produkt bezpečnejší. „Mám v chladničke veľa magnetov. Jedného dňa som otváral fľašu a vrchnáčik mi spadol pod skrinku. Zobral som magnet a vytiahol vrchnák. A bottleLoft bol na svete," prezradil Conti.

https://www.youtube.com/watch?v=2VooRpmR5Nk


CHARLOTTE/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti