Zaujímavosti

Vykázali ho z krajiny! Tento muž učí iných, ako sexuálne obťažovať ženy

julien.jpg

Muž sa volá Julien Blanc a už ho pre toto vykázali z Austrálie. Postarala sa o to aktivistka Jennifer Li, ktorá odštartovala petíciu na stránke Change.org.

Všetko spôsobilo video, ktoré muž zverejnil na YouTube. Zachytáva ho na seminári, na ktorom poučuje mužov, ako obťažovať ženy. Konkrétne hovorí o tom, aké sú Japonky ochotné a bielym mužom urobia čokoľvek. Video je prestrihané zábermi, ako muž chodí po ulici či diskotékach a hocikedy schytí žena za hlavu a pritlačí jej ju do svojho rozkroku. Japonky sa len chichocú a ani jedna sa urazene neodvráti.

Muž sa volá Julien Blanc a už ho pre toto vykázali z Austrálie. Postarala sa o to aktivistka Jennifer Li, ktorá odštartovala petíciu na stránke Change.org a už ju podpísalo viac ako 41-tisíc podpisov. O jeho deportácií informovala na Twitteri aj polícia vo Victorii.

Jennifer, ktorá petíciu založila, už obvolala aj tri hoteli, v ktorých sa mal Julienov seminár uskutočniť, a požiadala ich, aby ich zrušili. "Julien Blanc a jeho skupina, je skupina sexistov, ktorá zarába na učení mužov, ako zneužívať ženy či už fyzicky alebo emocionálne," napísala Jennifer.

 

https://www.youtube.com/watch?v=grV1iDns87sAUSTRÁLIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.